Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja feküdtünk le a barátom...

6 napja feküdtünk le a barátommal és tegnap véreztem, jó sokat, ma mar nem de görcsöl nagyon a hasam.19. -én kellene megjöjjön. Mennyire valószínű hogy terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Eleinte élénk piros színű vér jött, elég sok. Aztán később darabos volt, volt benne vagy 5-6 foszlány. Ma görcsölt a hasam, de már nem jött vér.

Először szexeltunk mind a ketten, szüzek voltunk. Es lehet kiszakadt a gumi.

Nagyon rettegek hogy terhes vagyok, mindjárt megbolondulok.



2017. aug. 15. 12:07
 1/8 anonim válasza:

Menjél el a rossmann-ba vegyél két tesztet.

Hogy a fácánba szakad ki a gumi?

Hallottam már ilyesmiről olyanoktól is akik nem a terhesség ügyében kamuztak.na mindegy.

Vegyél tesztet

2017. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De megneztetek hogy kiszakadt-e? Ha felmerul a gyanu mar csak megneznem...
2017. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az első szex után simán előfordulhat, viszont én azt ellenőriztem volna, hogy kiszakadt vagy sem a gumi.


Ha ennyire félsz, csinálj egy tesztet, de valószínűleg nem vagy terhes. Egyedül a fogamzásgátló csinál pontos ciklust.


21/L

2017. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az aktus után 2 napra néztük meg, és volt rajta egy kicsi lyuk.
2017. aug. 15. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Még akkor is bevehettél volna esemény utánit..

23-a körül csinálj egy tesztet.

Ne félj,egyáltalán nem biztos,hogy terhes vagy.

2017. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ha terhes leszek, ha nem, életem végéig depressziós leszek. Szexelni se tudnék többet soha.
2017. aug. 15. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószínű.

Ha szűz voltál, lehet hogy a méhszájadat sértette fel, ezért vérezhettél.

2017. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Első alkalom után normális a vérzés, bár nekem egy csepp sem jött.

Nem valószínű, hogy kiszakadt a gumi, de már amúgy is késő esemény utánit bevenni. Ha nem jön meg azonnal, akkor se ijedj meg, ha késik egy hetet, akkor már aggódhatsz, de nem hiszem, hogy terhes vagy. Egészséges párok is hónapokig próbálkoznak, oké, hogy van rá esély, hogy teherbe eshetsz, de mivel védekeztetek, ne aggódj. Arra kicsi az esély, hogy kiszakadt.

2017. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!