Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki nyugtasson meg, ugye...

Valaki nyugtasson meg, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem tényleg MINDIG késik. Az átlagos késési ráta 7 hét, most tartok kb 3 napnál. Február elején veszítettem el a szüzességemet, azóta élek nemi életet. Kb, 4 napon át szexeltem, azóta nem (azóta nem volt nemi kontaktus). Mikor együtt is voltunk, odafigyeltünk arra, hogy mikor ovulálok, mikor kevesebb az esély arra, hogy teherbe essek. Csináltuk gumival is, de sajnos anélkül is. Bár soha nem élvezett el bennem, azért megvan a félelem.

Olvastam, hogy a terhesség elsô jelei teljesen megegyezhetnek a hamarosan közeledô menstruációéval is, legfôképpen ezért vagyok megijedve.

Ugyanúgy jelen vannak azok a jelek, mint mindig, a mellfeszülés és nagyobbodás, felpuffadás, hangulatingadozás, gyakori éhségérzet, hasmenés, alhasi fájdalom. Reggeli rosszullét, hányinger és szédülés nincsen, de mégis nagyon megvagyok ijedve.

(Nem kell írni, hogy legközelebb védekezzek, higgyétek el nekem, hogy annyira megvagyok most ijedve, hogy soha többet eszembe se fog jutni védekezés nélkül újra csinálni).

19/L


2018. márc. 7. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint jelen van a fehér folyás, a szex utáni vágy is (mint általában minden mensim elôtt)
2018. márc. 7. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt hogy szexeltél védekezés nélkül így igen, lehetsz terhes.
2018. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt nem jutott még eszedbe,ugye?Arról nem sikerült olvasni?
2018. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én is akkor vesztettem el a szüzességemet és 7 napot késett utána. Olvastam, hogy néhány lánynál előfordul a menstruáció késése a szüzesség elvesztése után, sokan azt mondják, hogy hormonális változások (amit erősen kétlek), vagy az is állhat a háttérben, hogy ráizgulsz és a stressz miatt tolódik el. Azért mindenképpen csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért! :)
2018. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek akkor előfordulhat.
2018. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha neked mindig késik, akkor valószínűleg rövidebb ciklussal számolsz, mint amid van. Az mit jelent, hogy az átlagos késési ráta 7 hét? Mindig késik 49 napot?

Amúgy mivel nem védekeztetek, nyilván lehetsz terhes. Durva, hogy eleve úgy kezded a szexuális életet, hogy nem mindig védekezel. Szép kilátások. Azt egyébként honnan tudtad, hogy mikor van peteérésed? Mert sok nő nem érzi, és sok nőnek nem tankönyvi ciklus szerint alakul a peteérése. 14 nappal az aktus után már tesztelhezsz egyet, aztán majd kiderül.

2018. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!