Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! Mi lehetett ez a...

FONTOS! Mi lehetett ez a fájdalom? Valaki nyugtasson meg!

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok és mikor felöltöztem felvettem a nadrágomat lábemelésnél egy erős fájdalom, ilyen beszúrás jellegű érzést éreztem, le is kellett feküdnöm, mert állva is, sőt lépésre sem múlt el!!! nagyon megijedtem. azóta fekszek és nem mozgok. mi lehetett ez ?? tudja valaki??

2012. máj. 23. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megnyomtál egy ideget! Nyugi, ha más tünet nincs, semmi baj! Ha van más tüneted is menj el orvoshoz(vitesd el magad). Inkább menj kétszer feleslegesen, mint egyszer nem, mikor kellene!
2012. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló fájdalmam, amikor fel akartam kelni reggel, és emeltem a lábamat a mozdulatnál.

Azt hittem bekakilok a fájdalomtól, nyilalló, éles fájdalom volt, és nem múlt el, csak több perc után.

Én amikor elmúlt, akkor picit óvatosan átmozgattam magam, és meg megnéztem nem vérzek-e, meg ilyenek, mert én is megijedtem nagyon, de nem volt semmi gond.

Gondolom meghúztam a szalagjaimat az alhasamban, vagy ilyesmi lehetett.

Nagyon kellemetlen volt.

2012. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, igen valószínűleg becsípődhetett valami ideg, mert olyan érzés volt. megbeszéltem a kis fiammal, hogy ne kínozzon és el is múlt a rossz érzés.
2012. máj. 23. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajjjaj, lesz még ezerféle ilyen becsípődés.
2012. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!