Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus elsö napja febr.9....

Ciklus elsö napja febr.9. Mikor tesztelhetnék szerintetek? Komplikált, lent kifejtem

Figyelt kérdés

Második fog.gátló nélküli hónapom. elsöre 32 napra jött meg. Febr 9 volt a mostani ciklusom elsö napja. Ovut nem éreztem /ha volt/


Szerintetek mikor tesztelheték hogy valós eredményt kapjak?

Kérlek ne hurrogjatok le!



2018. márc. 8. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonyíthatsz előző 32 napos ciklushoz. Tehát most március 13-án már tesztelhetsz. Sok sikert. :)
2018. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam :) Csak nehéz kivárni. Gondoltam holnap próbálok egyet de tudom hogy nem mutatna semmit :D
2018. márc. 8. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
jaj és el felejtettem írni, de köszönöm a válaszodat :)
2018. márc. 8. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ki mutatja, ha nagyon szeretnél, egy korai tesztel csinálhatsz, max negatív lesz és akkor 13.an újat csinálsz :)
2018. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi újság kérdezö, ugyanihy vgyok csak egy hònap csùsszàssal, màrc 9 én utolsò mensim elö napja. Nekem gyôgyszer abba hgyàsa utàn 32 napra jött utànna 29. Napon .most meg semmi. 44. Ciklusap se mensi se pozi teszt. Nem tudom lontosan honnan számoljak késést.
2018. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
velem semmi. baba nem volt. Most új hónap új remény. Veled miújság azóta?
2018. ápr. 24. 11:11
 7/8 anonim válasza:
Semmi, ovu hiány. Nekem is új hónap új remény. Kitartás
2018. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
drukkolok neked. bízom benne hogy ez a mi hónapunk lesz :)
2018. ápr. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!