Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » “Nemvárt” napján vagyok....

“Nemvárt” napján vagyok. Délutáni facelle teszt negatív! Mindig pontosan jön meg általában reggel.23 napos ciklusaim vannak. Ha nem jön meg szerintetek melyik teszttel próbálkoztak? Koszi előre

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Predictor Early-vel.
2018. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

24-25 napos ciklussal a 31. napon teszteltem először, délutáni vizeletből Gabriel teszttel egyértelmű pozitív lett. Az már tuti volt.

A teszt szinte teljesen mindegy, a lényeg, hogy nem kell türelmetlennek lenni, hanem ráérsz napokkal később is tesztelni, hisz lehet csak szimplán késik, ha meg terhes vagy, akkor pár nap múlva meg tutira kimutatja.

2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Clear blue digitálisat vettem, majd ha késik 2-3 napot akkor azt fogom ellőni :)

Drukkolok, majd írj ha újra teszteltél azért!

2018. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!