Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan reagáltatok, amikor...

Ti hogyan reagáltatok, amikor először láttátok meg a teszten a 2 csíkot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Igy: 😱

Aztan meg 😍

2018. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Az első gondolatom az öngyilkosság volt, aztán lehiggadtam, és elkezdtem utána járni az abortusz lehetőségeinek. Végül pedig szerencsére kiderült, hogy nem vagyok terhes.
2018. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Az elsőnél sokkot kaptam

Másodiknál nyugtáztam

2018. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Sírtam (örömömben)
2018. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Tervezett baba volt a kisfiam és nagyon nagyon örültem, úgy kb. 5 másodperc után (előtte nem sokkal volt egy spontán vetélésem), szégyen-nem szégyen, az volt a legelső gondolatom, hogy lőttek a nyugodt alvásnak. :-D
2018. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Pont ma mondtam a páromnak, 5 perccel a teszt után, hogy felkészültünk a terhességre, csak gyerekre nem számítottunk! 🤣🤣🤣
2018. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk nem ment ez a görcsös tervezés ,hogy lessem a naptárat ,hogy na apukám most gyorsan izibe mert idővan .. Mi megadtuk a lehetöséget arra ,hogyha szeretne majd jön ... Ő jönni is akart már az első hónapban .. Számítottam rá .. de először ledöbbentem... hisz azt hittem ugyse jön össze elsőre .. csináltam még egy tesztet ... elkezdtem örülni majd hivtam a párom :D
2018. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Sokkot kaptam és sírtam részben az örömtől, részben a félelemtől, pedig abszolút tervezett baba volt. Hirtelen az ember nyakába szakad, hogy innentől indul a non-stop felelősség valaki másért is.
2018. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Terveztuk. Elso probalkozos honap utan nem vart elott ket nappal delutan elvegetztem egy tesztet. pozitiv volt. nyugtaztam. Megmutattam paromnak, es o is nyugtazta.
2018. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Első baba: egy hangos "ba...meg" volt a reakcióm és mentem a DM-be venni még 5 tesztet.

Második baba: ez már tervezett terhesség volt, de a hormonjaimmal probléma volt, nem is nagyon hittem abban, hogy sikerül gyógyszeres kezelés nélkül és csak nyugtattam magam, hogy nem baj, ha nem lesz pozitív, stb. Aztán megláttam a tesztet és elsírtam magam örömömben.

2018. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!