Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttátok már az x-epil új...

Láttátok már az x-epil új csomagolását? Mintha hangyáknak tervezték volna.

Figyelt kérdés
Eddig is kétes minőségű teszt volt, de most kettévágták szélességében, és szinte semmit sem látni rajta..
2017. aug. 19. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor maga a teszt uj vagy a csomagolas???
2017. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem minek veszik meg sokan amúgy,miközben tudják h egy fos
2017. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A doboza is más és a teszt is. A teszt ugyanolyan, csak vékonyabb.
2017. aug. 19. 11:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valóban kissé félreérthető volt.
2017. aug. 19. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Értem. Akkor még egy ok h ne vegyem meg :)
2017. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
8 éve használom. Soha nem volt szellemcsíkos, álpozitiv. Kétszer volt pozitív. 4 eve, amikor a fiunkkal voltam terhes és két hete. Ekkor ráadásul a nem vár előtt napokkal. Szerintem megbízható. Bár tény, hogy elolvadtam a használati útmutatót és ugy használom. Nem nézegetem órák múlva, nem áztatom el stb.
2017. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs semmi gond ezzel a teszttel, valószínűleg akkor is képes lennék a használatára ha vékonyabb lenne.
2017. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt párszor szellemcsíkos (más márkájú teszttel is jártam így), de akkor látszik, hogy szürke, hunyorogva majd kiesik a szemem és csak akkor látszik. Mikor tényleg baba volt, akkor szépen jelezte, 3 tesztet csináltam 8 nap alatt es gyönyörűen erősödött.
2017. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Most használtam és teljesen jó a teszt... nekem bevált.
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Eddig 3 hónapban jártam úgy, hogy egyértelműen két csíkos lett a tesztem. Az összes többi teszt negatív volt, nem voltam terhes, csak pár napot késett.

Az első terhességemnél bevált, de a mostani nagyon gyenge minőség. Pár napja kíváncsiságból beleraktam sima csapvízbe. Halvány pozitív lett. Vagy a víz terhes nálunk, vagy teszt lett ennyire rossz minőségű....

Én biztos többet nem veszek.

2017. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!