Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt: ez pozitiv,...

Clearblue teszt: ez pozitiv, vagy szellemcsik?

Figyelt kérdés

Az elmult honapokban tobb kerdesben lattam itt es mashol is, hogy a Clearblue-nal halvanyan latszik a fuggoleges vonal akkor is, ha nincs terhesseg.


Nekem lett egy ilyen tesztem:

[link]


[link]


Akkor ez most halvany pozitiv szerintetek, vagy ez is olyan “alpozitiv”?


Idon belul (2perc) latszott, akkor csinaltam a kepet is.

Nincs masik fajta tesztem itthon, ez az egy is tavalyrol maradt, de meg nem jart le a szavazossagi ido.

Vegyek masik tesztet?

(Hivatalosan szerdan kellett volna megjonnie, de ebben a ciklusban kesobb ereztem az ovulaciot, igy inkabb mara/holnapra lenne varhato a mensim.)


2018. márc. 10. 06:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív! És nem is olyan halvány! Holnap ismételd meg!

Gratulálok!

2018. márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vegyel masikat, engem atvert... Aznap teszreltem masikkal, ami full negativ volt, es nem is volt akkor baba. Facelle, Corax, ezek jo tesztek.
2018. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Most mar nagyon kivancsi vagyok, hogy mi lesz.

Igy nezett ki kb 10 perc utan:

[link]


Ha jarok ma olyan helyen, akkor veszek masik tesztet, de nem lattam meg itt olyan fajtat, amit a 2. valaszolo emlitett. (Nem Magyarorszagon elunk).

10 eve mar hasznaltam ezt a fajta Clearbluet, igaz, akkor mar kesett biztosan es ugy teszteltem, de az egyertelmu pozitiv lett, eros, nem olyan, mint ez.

Ha nem olvastam volna mostanaban arrol, hogy fals halvany pozitivakat tesztelnek ezzel, akkor ezen se gondolkodnek, de igy...

2018. márc. 10. 07:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ez nem is halvány! Ami szellemcsíkos, az nem ilyen! Ez egy szép "tömör" csík! Gratulálok!
2018. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, nem láttam a hármas kommentedet, mert már pont írtam. Így száradva jó halvány lett, ismételd meg mindenképpen, de én továbbra is azt mondom, hogy ez pozi!
2018. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Vegyel egy masikat, en is azt javaslom es reggel csinalj ujat.

Azt mondanam en is hogy pozitiv, de tenyleg lattunk mar ilyen vonalat, es megse volt baba.

2018. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pozi :)
2018. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kép alapján pozitív, de ez egy szemét teszt, engem is vágott már át... Ha bármilyen másfajta tesztet csinálsz, és az is +, akkor gratulálok! :)
2018. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, egybol ket fajtat. Igaz, nem valami erzekenyek, de tizedebe kerultek, mint a Clearblue, es a boltban ezeken kivul csak ugyanaz a CB volt, amit reggel hasznaltam. Nem lattam ertelmet azt venni.

Ezeken is latszik valami, idon belul latszott, de nagyon halvanyak. Biztos, hogy jol ereztem es kesobb volt a peteeres, remelem csak amiatt ilyen gyengek a csikok.

De ha 3 kulonbozo markaju teszten is latszik valami, akkor az osszes mar csak nem teved, ugye?


[link]


[link]


Ezek tobb darabos tesztek, maradt meg harom, ha nem jon meg hetvegen, akkor tesztelek meg.

2018. márc. 10. 15:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Sztem pozik ezek! :) Reggel is csinálj holnap, írj, hogy milyen lett! Drukk! :)
2018. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!