Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor early kimutatja...

A predictor early kimutatja már ha van baba?

Figyelt kérdés
A héten szerdán (nem) kellett volna megjönnie, de szerencsére nyoma sincs. Ovum február 27-28.-án volt, a ciklusom 20., 21. Napján lett pozi az ovuteszt. Vaterás 10es tesztem reggel nagyon halvány lett. Vegyek 1 predictor tesztet? Mi a tapasztalatotok róla? Tényleg hamar kimutatja a terhességet? A reggeli tesztem ilyen lett. [link]
2018. márc. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp tesztelj újra, mert ezen alig látok valamit, és ahhoz képest, hogy szerdán kellett volna megjönnie túl halvány, bár hallottam olyat, akinek csak a 6. napon lett erős pozi.

A predictor nekem annyira nem tetszik, mert pl facelle 25ös előbb mutatta a terhességet és erösebben is látszódott mint a predictor, pedig az elvileg érzékeny és drágább is mint a facelle.

Ja,és facelle nem várt napján full erős volt, predictor még a 4. nap késés után is halványka

2018. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen késik 2-3 napja, viszont még csak a 10. Dpon vagyok. Megvettem a tesztet, holnap reggel megcsinálom.
2018. márc. 10. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen beleképzelős teszteket, de ezen úgy látom készül valami :) drukkolok
2018. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jo a predictor!

Nekem mensi elott 3 nappal mar szepen mutatta!;)

Drukk es irj majd

2018. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha még csak 10dpo akkor nem késik még, csak ez egy hosszabb ciklusod. A 15. dpora nem várod elméletben. Hacsak nem pár napos mindig a luteálisod ami nem túl jó.


10dpo nekem csak odaképzelős volt még, de két nappal később ugyan halvány de jól látható. Szerintem tesztelj holnapután mert ez biztató teszt.

2018. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 12. Dpon vagyok. Tesztjeim negatívak. :( még mindíg nem jött meg, szóval még bizakodok.
2018. márc. 12. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megjött.
2018. márc. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!