Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 10. Dpo-n a Predictor...

Ha a 10. Dpo-n a Predictor Early teszt negatív, akkor már 100% hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem 100% még.
2017. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Tessek mar elfelejteni ezt a nyomorult dpo-bol valo kiindulast! Amikor mar KESIK a menzesz, akkor teszt es az mar megbizhato eredmenyt ad! Hogy lenne mar 10. dpo-n tuti az eredmeny?? Sokaknak eleve egy het menstruacio kedes UTAN lesz halvany a teszt. Meg sem kellett volna jonnie neked egyelore szoval hogy lenne mar biztos az eredmenyed?
2017. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ (meg a kioktatást is)!

Ha tudni akarod hétvégére várom,szerintem nem követek el azzal bűnt ha 3 nappal hamarabb tesztelek mint ahogy meg kell(ene) jönnie.

2017. júl. 6. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Még van esély rá attól, nyugi. :)
2017. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi a francért kell ennyivel előre tesztelni... azt a 3 napot ki lehet bírni...
2017. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Ma egy hete hogy késik. Tegnap teszteltem először egy iszonyú halvány, alig kivehető második csíkosat. Szerintem felesleges ilyen hamar tesztelgetni, eleve meg is jöhet időben... Pénzkidobás. Majd ha késik, akkor tesztelj inkább.
2017. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Bunt nem kovetsz el csak felesleges ostobasagot. Amin felhuzod magad es amitol nem leszel elorebb. Ez termeszetesen nem bun, senki nem mondta hogy az.
2017. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi erovel szex utan azonnal tesztelhetsz. Annyi ertelme van mint 10. dpo-n. Semmi.
2017. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na jó..köszi mindenkinek a válaszát.
2017. júl. 6. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
én a menstruáciom első napján teszteltem erős pozitívat. izgultam és nem vártam meg a késést de nem bánom :) van akinek csak késöbb mutatja ki nekem a mensi napjàn már erős pozitiv volt. most 15 hetes vagyok.
2017. júl. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!