Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkovettunk egy hibat. Valaki...

Elkovettunk egy hibat. Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok,parom 20. Par hete egyutt voltunk szokasos modom gumival vedekeztunk de forditva huzta fel majd korrigalta de igy kerulhetett elovaladek a gumira amit aztan letorolt. O emiatt beparazott ugyhogy beszeltem anyaval aki azt mondta o nem tartja valoszinunek hogy gond lenne de biztonsag kedveert adott egy pharmatex kupot. Viszont azota most kene megjonnie es par napja kesik,nagyon felek

Mit tehetnek?



2018. márc. 11. 06:43
 1/10 anonim válasza:
14%
Szerintem neveljétek felelősséggel! És ne mondjátok el neki, hogy csak véletlenül csúszott be..
2018. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem pharmatex kúp kellett volna, hanem eseményutáni tabi, még a baleset után gyorsan...

Csinálj tesztet!

2018. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A Pharmatx kúpot a behatolás előtt 10 perccel kell földugni, a közösülés után már semmit sem ér. Ezzel együtt, ne aggódj, ha minden úgy történt, ahogyan írod, a teherbeesés nagyon valószínűtlen.
2018. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hm, anyádnak sem ártott volna elolvasni a tájékoztatót..
2018. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Na most értettem meg, miért van ennyi buta, felelőtlen tini. Persze, hogy nem tudják, mit kell csinálni ilyen esetben, ha nincs kitől felvilágosítást kapniuk... Gratulálok anyádnak. Nem hiszem, hogy terhes leszel.
2018. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen fiatal koromban sokszor kezdtük el fordítva feltenni a gumit, mindig megfordítottuk, soha nem lettem terhes.
2018. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Azok,akik folyamat kifordítva teszik rá a péniszükre a gumit,azok nem szoktak villanyt kapcsolni?Csak mert úgy tűnik a romantikus gyertyafényben,majdnem hogy full vakon nehezebb bemérni a dolgot..

Ugyan én "csak" 5 évig gumiztam,de egyszer sem fordult elő,hogy fordítva húztam volna rá,mert egyértelműen látszik,hogy hogyha a pereme befelé van,akkor nem tudsz rajta mit legörgetni.

De már ahogy kiveszed a csomagolásból,már akkor egyértelmű,hogy melyik oldala merre van.


És akkor csodálkozunk rajta,hogy egyesek úgy kapkodják be az esemény utánit,mint a cukorkát.


Egyébként,ennyitől nem lehet teherbe esni.

2018. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a forditva felhúzás/letörlès ès a szex között törtènt a pharmatex kúp amit anyukád adott akkor totálisan felesleges volt. Hozzáteszem mèg igy is mert ló...art sem ér a pharmatex...De baromi kicsi az esèlye hogy igy teherbe ess. De ha anyukádra hallgatsz gyorsabban megugorjátok ezt.
2018. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esélye annak, hogy baba lesz, de a pharmatex így semmit nem ér. Szóval erre a jövőben ne alapozz.
2018. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat, velemenyeket, szerencsere minden rendben van, meg is jott. :)
2018. márc. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!