Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Jangee fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jangee fogamzásgátlót kizárólag a menstruáció első napján lehet elkezdni? Akit tud segítsen légyszi!

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni szedni. Eddig nem szedtem fogamzásgátlót. Csütörtökön írta fel az orvos, de már nem tudtam kiváltani. Most viszont nagyon fáj a hasam, félek hogy holnapra meg fog jönni, gyógyszer meg csak hétfőn lesz. Az orvos azt mondta első nap kell bevenni az első szemet. Viszont olvastam neten hogy valaki harmadik nap vette be.

Melyik a jó? Légyszi segítsen aki tud!


2016. dec. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez áll a betegtájékoztatóban(amit nem dísznek adnak): "Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia." Egyértelműen le van írva,hogy a te esetedben mi a teendő.
2016. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha tegyük fel, holnap megjön a mensid este 6-kor, és te minden nap reggel 8-kor akarod bevenni a gyógyszert, akkor el tudod kezdeni hétfőn reggel 8-kor, ami papírforma szerint az első nap. Tény, hogy érdemes tényleg az első napon bevenni, hogy ne borítsa fel a hormonjaidat.

20L

2016. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elhiszem hogy nem dísznek adják de mint írtam, nincs még nálam a gyógyszer mert hétfőn tudom kiváltani.

Rákerestem neten én is egyébként. Csak gondoltam hátha van itt olyan aki tapasztalatból beszél.

Reménykedek hogy hétfőig nem fog megjönni...

2016. dec. 11. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bocs ha kioktató voltam,de én is netről néztem ki neked.Szinte az összes gyógyszernek megtalálható a betegtájékoztatója.
2016. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké. Én is megnéztem neten miután kiírtam a kérdést.

Mondom hogy esetleg tapasztalatot vártam.

2016. dec. 11. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!