Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két hét múlva esedékes a...

Ha két hét múlva esedékes a következő menstruációm és most voltunk együtt a párommal babát szeretnénk), akkor két hét múlva meg kell jönnie?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesz egy-két "Jézusom, te hol voltál biológia órán?" válasz...
2018. márc. 11. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuss neki még egyszer: mit is akarsz kérdezni?

Mert jelenleg azt sikerült kiírnod: hogyha 2 hét múlva kell megjönnie, akkor 2 hét múlva megjön?


Vagy megjön, vagy nem. Ha teherbe esel, nyilván nem jön.

2018. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy akkor nem jön meg, csak nagyon ritka esetben.
2018. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt írtam, hogy két hét múlva kéne megjönnie, de most voltunk együtt és szeretnénk, ha össze jönne a baba. ezek után még meg kell jönnie és utána nem fog, ha sikerült a baba, vagy már most sem kell megjönnie. ezt írtam. értelmezd...
2018. márc. 11. 17:44
 4/13 A kérdező kommentje:
és igen, valóban lemaradt a vége, de nyilván nem arra voltam kíváncsi, hogy ha megjön megjött-e..
2018. márc. 11. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár kikérted magadnak, de tényleg nem ártana a biológia könyvet elővenned.


Nem, nem jön meg, ha bekapod a legyet. Ez az egyik lehetséges jele a terhességnek.

2018. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, hogy ez az egyik jele. látom, nem bírtad ki, hogy ne írd oda...csak az volt a kérdés, hogy már ez is kimarad-e, ha sikerült. én nem mondanám, hogy "bekaptam a legyet", arra szokták használni, ha valaki akaratlanul teherbe esik, Mi pedig szeretnénk Őt
2018. márc. 11. 18:01
 7/13 A kérdező kommentje:
azért van az oldal, hogy kérdezzünk, nem azért, hogy másokat lehurrogjunk, ha rákérdez valamire, gondolom Te mindent tudsz, soha nem kérdeztél semmi olyat, ami amúgy végig gondolva egyértelmű lenne..
2018. márc. 11. 18:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyere le Jóisten....
2018. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsô, a második és az ötödik kommentben is le van írva, hogy ha terhes leszel, nem jön már meg. De akkor én is leírom, hátha...


Ha terhes lettél, nem fog megjönni.


A többit inkább nem véleményezem...

2018. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Visítok 😂 köszi az élményt 😂
2018. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!