Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany pozitiv, még is kérdéses?

Halvany pozitiv, még is kérdéses?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,kérdésem az lenne ,hogy halvány pozit teszteltem ,6 nap mulva kellett volna megjönnie de egy héttel mot hamarabb jött meg,barnaztam par csepp es egesz nap semmi este furdes utan kicsit vereztem aztan semmi

Tegnap hol véreztem hol nem

Ma meg folyamatosan

Szerintetek ez beagyazodasi vérzes???

Van egy 10 hos lanyom de ilyen még nem volt


2018. márc. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem az. Ha pozitiv volt a teszted. Akkor vagy kemiai terhesseg es meg fog szakadni vagy lehet hogy progeszteron pitlas kene. En orvoshoz mennek
2018. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönet

Hat holnap akkor elmegyek

Remelem hogy nem ment el :(

2018. márc. 11. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódáskor még bőven nem lehet pozitív a teszt, szóval menj orvoshoz mert inkább vetélés lehet.
2018. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom

Viszont egyaltalan nem gorcsoltem

Vetélés az nem görcsel jár?

Azt se vettem észre elsőnek h barnazok csak mikor mosdoba mentem

Ma 11 tol rendel a doki elmegyek mindenkepp és köszönet

2018. márc. 12. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jar gorcsel a veteles. A terhesegek nagy %-ban spontan megszakadnak ugy hogy nem is tudtak a terhesegrol.
2018. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!