Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárba meg volt a menszesze...

Lolita0216 kérdése:

Februárba meg volt a menszeszem 2napig nagyon erősen szinte ömlött utána 3napig ilyen fekete szurok szerű folyasom volt ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Amint irtam fent is februárban 2napig volt menszeszem 3napig szurok felé valami ilyenem még nem volt. Már meg kellett volna jönnie március 11-én de semmi jelle szerintetek mi lehetett ez februárban?
2018. márc. 13. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy késik, de én tesztelnék egyet,

A fekete folyás lehet alvadt vér is, másra nem tudok tippelni, de ha nem jön meg, mindenképp menj orvoshoz. Mensi tünetek vannak egyébként?

2018. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs pedig szoktak lenni mikor meg jön annyi hogy ingerlékenyebb vagyok de párom szerint mindig ilyen vagyok hehe :) huu nem. Merek tesztelni félek kicsit hogy negatív lenne
2018. márc. 13. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A fekete szurok az alvadt vér a legtöbb esetben. De nekem pl hormon zavar okozta. Én nem gyerekre gondolnék.
2018. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!