Lehet terhesség?!

Figyelt kérdés
Sziasztok.február 3án kellett volna megjönnie. Szerencsére még nem jött meg ( babát szeretnénk) . Múlthét óta kegyetlenül fájnak a melleim. Néha szèdülés is előkap és gyomorégés. teszteltem múlthéten sajnos én negativnak láttam ( bár mintha fénynél látható lenne a 2 csík. Talán akkor korán teszteltem ?
2018. márc. 13. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha február 3-án kellett volna megjönnie,akkor már nagyon erős pozitívnak kellene lennie.
2018. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor szted mi lehet? A melleim nagyon érzékenyek. 2 napig enyhült most újra erősen fáj
2018. márc. 13. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az több,mint egy hónpja késik a menziszed. Szerintem inkább menj el orvoshoz, lehet ciszta is
2018. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát közel másfél hónapos "késés" az már kimaradás. Hormonprobléma állhat a háttérben, ha a teszt negatív. De ez a közel másfél hónap alatt nem merült fel benned? Olyan fura, a legtöbb nő ha babát akar már késés 1. napján tesztel (valaki már előtte...), te meg ennyire nem gondolkodtál orvoson....
2018. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt már cisztám anno és annak nem ilyen tünetek voltak. Akkor szerintetek nincs terhesség? Igen egyböl babára gondoltam mivel már nagyon szeretnènk.
2018. márc. 13. 17:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam mert március 3án kellett volna megjönni
2018. márc. 13. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj hát jól elírtad....csinálj egy tesztet holnap reggel vagy ma és megkíméled magad a tippeltetéstől! Nem is értelek, múlt hét óta nem teszteltél....miert nem?!? Egyszerűbb megtippeltetni? Te is tudod nagyon jól, hogy lehetsz terhes minek ez az időhúzás vagy hatásszünet??
2018. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudod félek h megint negatív lesz. :( nagyon szeretnènk már egy éve próbálkozunk . És sokáig vártunk az elsö fiamra is. Reggel csinálok egyet és remélem hogy mostmár boldog leszek . Volt olyan a cisztám miatt késett . De a mell fájdalom nem társult hozzá csak a menzeszhez ès az is mielőtt megjött volna párnappal előtte fájt. Most meg kb 5e -6a óta fáj.
2018. márc. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!