Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valami probléma ebből?

Lehet valami probléma ebből?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem ma, kicsit halvány ugyan. Ha terhes vagyok akkor az aktustól számítva 2 hete, . Hétvégen buliban voltam, és ittam( töményet és sokat). Akkor ugye még nem tudtam mi a helyzet. Lehet ebből valami gond?

2018. márc. 12. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2018. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond. Első terhességemmel én is ittam egyik hétvégén. Nem olyan nagy mennyiséget ugyan,de nem is egy korty volt. Jóval később lett pozitîv a teszt,nem gondoltam hogy sikerült a baba,de makk egeszseges mai napig.6eves
2018. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én is ezt csináltam, sőt azért ittam, mert azt hittem, nem sikerült a baba. Az ágyában szuszog, makkegészséges és már 21 hónapos. Alkoholt eszembe se jut fogyasztani most már.
2018. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!😁
2018. márc. 13. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!