Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 napja kezdődött a furcsaság,hogy hirtelen nagyobbak lettek a melleim és fájnak,érzékenyek. Már a napokban várom a következő menstruaciot,a párommal 2-án voltunk együtt ami naptár szerint nagyon termékeny nap volt. Ma vagyok a 24. ciklus napon és olyan fájdalom van az alhasamban mint mikor 2. napja már megvan.

A többit már szerintem csak bemesélem magamnak de ma kétszer is “felfordult” a gyomrom bizonyos szagoktól. Hőemelkedésem van reggeltől estig (napközben magasabb),fáj a fejem és folyamatos álmosság van rajtam.

Melll feszülés/fájdalom soha sem volt menstruacio előtt amit a legjobban. Ma tesztet csináltam délután de negatív lett. Ha holnap nem jön meg amúgy is terveztem nogyogyaszhoz menni így biztosan érdeklődök ott is hátha tud vagy lát valamit.

Tudnátok esetleg segíteni akinél volt hasonló hogy jelezhet-e terhességet?

Előre is köszönöm!



2018. márc. 13. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, de legalább annyira utalhatnak ezek a tünetek teljesen másra is. Ne éld bele magad semmibe.

De egyébként a terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, amit a teszt is érzékel a vizeletből. Tehát ha terhességi tüneteid lennének, akkor a teszt is pozitív lenne. Viszont ha nem is aktuális még a vérzésed, akkor tesztelni is felesleges volt.

2018. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy még korai, de nem a türelem a fő erényem.

Illetve sajnos nem bomba biztosan fix cikluson van,néhány nap eltérés mindig szokott lenni ezáltal pontosra sem tudom mikor lenne a bizonyos nap.

De köszönöm a válaszod! Ment a zöld kezecske!

2018. márc. 13. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esélye, hogy terhes vagy. Az egy-két nap eltérés és a negatív teszt is emellett szól. Egyetértek az előző válaszolóval, szerintem csak megbetegedtél. Viszont ha jobban éreznéd magad, menj el orvoshoz mindneképp☺️
2018. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nincs terhesség,addig semmilyen tünetet nem érezhetsz és az orvos sem fog semmit sem látni.Felesleges emiatt felkeresned.

Még egy pár napot várjál,aztán mindenképpen tesztelj újra.

2018. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zero18 ***** válasza:
100%
Reggel tesztelj és várd meg a nemvárt mensi napját!
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!