Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a “vateras” olcso teszt a...

Ha a “vateras” olcso teszt a nem vart napjan, es a kovetkezo napon is negativ, akkor mennyire biztos, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
10-12 kozott kellett volna megjonnie, tegnap es ma is teszteltem, negativ lett. Van ertelme venni egy dragabb tesztet, vagy hihetek a kek 25-os One Step teszteknek? Ahol elek, ott a legolcsobb teszt, ami nem netes, 1200 ft, nem koltenek ra foloslegesen, ha a One Step jo. Mit gondoltok?

2018. márc. 13. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy mennyi az ára a tesztnek!

2 naponta duplázódik a hcg szint, vársz pár napot, és az olcsó is ugyanolyan pozitiv lesz, mint a több ezres.

2018. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert irtam ki a kerdest, mert ugyrenlik, hogy ezek a tesztek sokszor mutatjak joval kesobb.
2018. márc. 13. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

50-50%

Lehet hogy van baba

Lehet hogy nincs


Tesztelj párnap múlvais egyet a biztonság kedvéért

2018. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem csapott be a one step teszt nagyon szeretem. Amikor baba volt nagyon hamar kimutatta. Amikor nem volt baba sose volt állpozitív. Én hinnék neki. Főleg akkor, ha pontosan tudod, az ovulációd napját.
2018. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!