Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek ezzel kapcs...

Van valakinek ezzel kapcs pozitiv tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem egy nagyon halvány pozitiv tesztet az uh még nem mutatja mert orvosnál is jártam. Negy nap mulva kellene megjönnie. Szerintetek?

Nagyon izgulok és nagyon szeretnénk a párommal :) köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem látta az orvos, hisz baromi korai volt. De még tesztelni is korai volt.

Legelőször úgy kb. 5 hetes terhesen lát petezsákot az orvos, ami arra utal, de akkor már bőven túl vagy az aktuális vérzéseden, akkor már gyakorlatilag 1 hete késik a menzeszed.

Ha csak emiatt mentél orvoshoz, akkor teljesen felesleges volt. És még a petezsák sem jelent élő terhességet, majd ha 6 hetes leszel minimum, akkor lehet szívhang, akkor már egyértelműen megmondja az orvos, hogy tutira terhes vagy, minden rendben van és megkezdődhet a terhesgondozás. Addig nem is küldenek terhesgondozásra, míg nem töltöd be a 6. hetet és nem lesz szívhang.

Szóval várj türelemmel. :)

2018. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hetesen csínáltam tesztet kimutatta h terhes vagyok 4 hetesen voltam dokinál és már látta a petezsákot is és azt is h méhen belüli és nem kívüli.
2018. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 4 nap múlva kellene megjönnie teljesen természetes, hogy nem látott semmit. Akkor látszik bármi is 4 hetesen, ha az valójában nem 4 hetes, hanem nagyobb terhesség, tehát akkor korábban fogant a baba. Pontosan tudom mikor volt peteérésem és 5+1 naposan egy 6 mm-es petezsákra utaló képet volt. Minden UH-n pontosan akkora volt amekkorának én mondtam. Ne aggódj! Minden rendben lesz!
2018. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!