Na erre mit mondtok?

Figyelt kérdés

Tegnapi az első halvány. Ma reggeli a masodik erősebb. 3 nap mulva kéne megjönnie :)

[link]


2018. márc. 15. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Na bumm. Erre most ezt. :P
2018. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 p.szabina1223 ***** válasza:
Mit mondjunk? Gratu és jó babavárást :)
2018. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Hurra. Minden nap ki fogod rakni a tesztrol keszult kepeidet?
2018. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

8as válaszoló. Nyilván rossz lehet a látásod ha az első tesztet negatívnak látod, aki ismeri a terhességi teszteket az tudja, hogy 2 csík, még ha halvány is, pozitívat jelent.

A többi lehurrogó válszolónak pedig annyit, hogy ha a kérdés nem tetszik, nem kell belekötni senkibe, nyílván a megerősítést várja a kérdező,hiszen , főleg ha első baba akkor még hihetetlen lehet számára,hogy sikerült és kell a megerősítés és a jóleső gratulációk.

Nagyon sokat elmondd az, ha valaki csak ócsároló válaszokat tud írni, annak a személynek legbelül kéne körbenéznie, valami önmagában nem lehet rendben, talán boldogtalan. Kívánom minden rosszindulatú embernek, hogy vele is történjen valami csodálatos, ami talán jobb emberré teszi,nem egy savanyú,rosszindulatú emberré! :)


Kedves kérdező, a Predictor nekem is ugyanilyen volt nemvárt előtt 4 nappal! Mostmár ne izgulj azon mivan, ha megjön, bízz abban, hogy veled marad. 2 nap múlva azért még tesztelnék a helyedben, hogy lássam erősödik a tesztcsík, legalábbis én ezt csináltam,utána leálltam a tesztelgetésekkel és a következő lépés majd a doki, de az ráér majd 6-7 hetesen, addigra remélhetőleg szívhang is lesz :) Boldog babavárást!

2018. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolso : mindent leírtal! Pontosan igy erzem es gondolom! Koszonom! Ma egy dikitalis tesztet is vettem ami eros pozitiv lett es kimutatta azt is h 4 hetes vagyok. 1 - 2 nap van mensiig... nagyon felek... remelem nem jon meg de nagyon ugy nez ki h nem ugye?
2018. márc. 16. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!