Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondtok erre? Vasárnap és...

Kcsim kérdése:

Mit mondtok erre? Vasárnap és hétfőn párom elment belém, de akarjuk már a picit, és a mensim a hétre vártam, és ma szerdán meg is jött reggel, de nem rendesen. Vajon ettől még lehetek terhes, mit mondtok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, sőt inkább 99 %, hogy nem vagy az.
2013. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2013. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy az lennél!
2013. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem rendesen? Nem valószínű.
2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ettől a sextől biztos nem lettél terhes, max egy előbbitől, és most pecsételgetsz. Max erre tudok gondolni, már ha a nem rendesen jött meg alatt a pecsételgetést, kevés vérzést sejted.
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mivel erre a hétre vártad a mensid,és ti vasárnap és hétfőn voltatok együtt,ezért nagy valószínűséggel már rég megvolt a peteérésed,szóval lekéstétek.Persze nincs kizárva egy spontán p.érés sem,de azért az általában ritkább eset.Egyébként az,hogy még gyenge vérzésed van,az még nem jelenti azt,hogy terhes is vagy,mivel ez az első mensis nap,és általában a nők többségében a mensi első napja gyenge.Lehet hogy holnap és holnapután olyan erős lesz mint szokott lenni.Legközelebb próbáljatok a mensi utáni 12.-16. nap közötti időszakban együtt lenni,mert akkor van p.érés,és akkor nagyobb az esélye a terhességnek!!


33+1 hkm

2013. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mensi után lehet próbálkozni azt mondod? Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 20. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen mensi után,de én azért azt hittem,hogy te ezzel tisztában vagy,mert általában aki gyereket szeretne,az informálódik és olvasgat erről sokat.Azt hittem,hogy tudod,hogy mikor érdemes próbálkozni,és hogy tudod is,hogy mikor szokott lenni p.érésed!!

Na de ha nem tudtad eddig,akkor most már tudod.Mensi utáni 12.-16. nap között van p.érés általában és akkor van a legnagyobb esély a teherbe esésre..ilyenkor célszerű 2 naponta együtt lenni,és az aktus után megemelt popóval feküdni kb 10-15 percig,ezzel is segítesz a hímivarsejteknek feljutni a petevezetékbe.


33+1 hkm

2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!