Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom! Mikor...

Ovulációs fájdalom! Mikor lehet a tüszőrepedés? Nektek hogyan volt?

Figyelt kérdés

Aki erősen megérzi az ovulációs fájdalmat, nektek mikor szokott lenni a tüszőrepedés?


Az nap esetleg este?

Vagy csak másnap?

Esetleg a fájdalom után csak pár napra??


Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)


Szerintetek mennyi rá az esély ha ma együtt tudtunk lenni s ma érzem elég intenzíven a fájdalmat + sok folyás is van.

Sikerülhet így a baba? :)



2018. márc. 16. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem napokig szurkált ovu környékén a bal petefészkem, abból tudtam, hogy itt az idő:D

De napszakra nem tudtam volna belőni, hogy na most ovulálok.


A folyás is lehet akár több napos.Szóval pár napig legyetek aktívak:) Sok sikert.

2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 1 napig szokott fájni de akkor nagyon :)
2018. márc. 16. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem hétfön 11.ciklusnapon esett le a hőm 36.2re és volt rózsaszinesfehéres nyulós folyásom. Ezt ha jol tudom ovulációs vérzésnek hivják.Aznap még negativ volt az ovus tesztem. Aztán 2napig erősen pozitiv volt. A hőm is szépen ment/megy fel. Együtt is voltunk elég sokat..szinte minden nap. Ovu elött és után is. Aznap is. Ma is tegnap is szúrkált a méhem. Lehet most volt a tüsző repedésem.

Viki

2018. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Fehér folyásom egészen tegnapig volt.
2018. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt delben meg pozitiv az ovu tesztem es delutan este, feszult a hasam, puffadt is, es olyan diszkonfortos volt.
2018. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma volt ovum.

Tegnap este kezdett szurkálni a hasam (2-3x), nyilván feszítette a nagy tüsző. Ma délelőtt nőtt a szurkálások mennyisége, aztán 1felé elmúlt(gondolom megrepedt a tüsző). Valamivel később pedig nagyon intenzíven kezdett szúrva-nyilallva fájni a petefészkem környékén a hasam, egyre nagyobb területen, órákon keresztül. Dokim szerint ez a hashártya irritáció, mikor a megrepedt tüszőből a kiszivárgó folyadékok irritálják a hashártyát. És lecsengett estére.

Ovuteszt tegnap és ma pozitív volt.

Hőmről majd visszamenőleg nyilatkozok, de biztos vagyok a mostani ovuban.


Nekem ilyen. :)

Ti mióta próbálkoztok?

2018. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem most ilyen a görbém.

36.2re leesett a hőm valszeg akkor volt ovum. Azota megy fel... es ma reggel picit vereztem is pedig sosem szoktam..plane nem a ciklusom majdnem közepén. Feszül a hasam. Meg akar jönni érzésem van... a cickoim viszont nem keményednek... ahogy szoktak...

Szerintetek?

Viki

2018. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!