Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs fájdalmat mikor...

Az ovulációs fájdalmat mikor érzem, ha egy teljes napig tart? Előtte, vagy utána? Vagy a fájdalom csúcspontjánál lehetett az ovu?

Figyelt kérdés

Egyáltalán vajon mi fáj olyankor? Mikor még nem reped meg, a feszülés, vagy maga a megrepedés?

Igazából aznap, mikor volt, délelőtt 10 körültől már éreztem, este 9 körül volt a legerősebb, majd kezdett enyhülni, de lefekvésig még éreztem bőven. Másnap már nem és kezdett is fölmenni a hőmérsékletem. Szóval akkor ebben az esetben hajnalban volt, és utána fájt, vagy este, mikor a csúcspontja volt, vagy a csúcspont után v.mikor?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 30. 00:26
 1/2 anonim válasza:
Szia én úgy tudom hogy akkor kezdődik minden 😊 nekem is sokat fáj a hasam olyankor... Legutoljára azt olvastam hogy hasfájáskor kezdődik utan 10-12 órával csúcson van a peteérés és utána kezd elöregedni...
2015. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál! Már kicsit el voltam keseredve, hogy senki sem tudja... :)

Nekem még 27-én fájt a hasam. Reggel 7-kor, mikor fölkeltem, már fájt, aztán egész nap éreztem, majd este 9-kor volt a legerősebb. Aztán estére lassan elmúlt, majd másnap reggelre följebb ment a hőmérsékletem, de még nem a cover line fölé, oda csak a következő reggelre ment.

Most akkor ezek szerint, amiket írtál, akkor 27-én kezdett készülődni a testem, majd este 9 után vmikor 10-12 órával repedt meg a tüsző és szabadult ki a petesejt? Vagy félreértettem valamit? Igazából az nem stimmel, hogy e szerint akkor csak 28-án, reggel 7-9-kor lehetett az ovuláció, de akkor reggel 6-kor miért emelkedett a hőmérsékletem? Ehhez nem értesz? Esetleg megnéznéd a görbémet?

[link]

Én arra tippelek, hogy akkor lehetett, mikor behúzta, de akkor kevesebb, mint 10-12 órára volt a fájdalomhoz képest... Szerinted?

Bocs, hogy kicsit hosszú voltam! :S :)

2015. szept. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!