Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes terhesvitamint elkezde...

Érdemes terhesvitamint elkezdeni szedni ha még csak próbálkozunk? Még lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok a sok közül és miért?

Eurovit, gravida, centrum materna, pregnavit, highland prenatal, femibion.

Ezeket gyűjtöttem össze, eddig az eurovit és a pregnavit a legszimpibb.

Melyikben található meg a legtöbb szükséges ásványi anyag?


Azért az is lényeges szempont, hogy megfizethető legyen és, hogy ne legyen tőle nagy étvágyam.


Ha még csak próbálkozunk minden nap szedjem, vagy elég két naponta?


2010. jún. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

mindegyik elég hasonló. ha gondolod elkezdheted szedni hamarabb, de sok orvos azt mondja, hogy nem szükséges (de bajod úgysem lesz tőle, ha szeded)

a femibion sokkal drágább, mint a többi. azzal reklámozzák, hogy mert az "aktív folsavat" tartalmaz. de az a gyanúm, hogy nagyobb a reklám, mint amennyivel (szerintem semmivel) többet tudna

2010. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Én dokim azt mondta,hogy elég csak a folsavat szedni.

3 mg-os és 1000 ft. Jó sok van benne.

Napi 1 szem elég.A többi vitamint meg természetes formában célszerű bevinni!

2010. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondoltam, hogy mielőtt terhes leszek, elkezdtek szedni valami vitamint. Én az Elevitet választottam, de mire elkezdtem szedni már 3 hetes voltam, csak nem tudtam. :)

Szóval gyógyszer nélkül is megfoganhat a baba, de nem ártasz vele! Nekem egy cseppet sincs nagyobb étvágyam mióta szedem.

23 hetes kismama

2010. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem is a teherbeesés esélyének növelésére találták ki, hanem a magzat egészséges fejlődésének érdekében. (lényegében kb. 5 héttől van jelentősége - ekkor kezd el az anyából is táblálkozni)
2010. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én szedtem. A Gravida bevált, napi 1 db-ot szedtem. Plusz folsav és ittam a cickafark teát. 1 hónap után meghozta a várt eredményt:) drukkolok neked!!

22/L

2010. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim az elevitet ajánlotta.Azt mondta,hogy amíg nem vagyok terhes,addig 2 naponta 1et és ha terhes leszek akkor naponta 1et.100 db os kb 5000 Ft.
2010. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!