Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg van az esélyem...

Szerintetek meg van az esélyem hogy most sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 😊😊Szerintetek? Ma vagyok a 16.ciklusnapon. Ovum már elvileg megvolt,ciklusom 11.napjan hajnalban volt a wcpapiron pici rószaszines átlátszós nyúlos valami. Akkor esett le a hőm is 36.2re Elvileg az az ovus vérzés volt?

Viszont!!!! Ma reggel pisilésnél véreztem picit. Meg most délután is volt a wc papiron pici vér. De ez is inkább rózsaszines volt. Sosem szoktam én ilyenkor mármint ilyen korán a ciklusomban vérezni. Ez még beágyazódásnak korai lenne. Nem? Kicsit feszit is hasam alja...olyan mindjárt megjön érzés. Tegnap szúrkált is,de nem folyamatosan. A melleim se olyanok mint szoktak lenni. Nem olyan kemények,nem úgy feszülnek ahogy általàban szoktak.

Ilyen a görbém. Ovu megvolt szerintetek is. Ugye?

Köszönöm előre is a válaszaitokat. 😊😘😊😘


2018. márc. 17. 19:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2018. márc. 17. 19:53
 2/19 anonim ***** válasza:

Sokkal valószínűbb egy húgyúti fertőzés-gyulladás. A pisiléskori vérzés, alhasi fájdalom inkább utal erre.

Ilyen hamar nem történik meg a beágyazódás, tehát ez biztosan nem attól van.

Ha kibírod hétfőig, akkor hétfőn első dolgod legyen orvoshoz menni, ha súlyosbodnának a tüneteid, akkor már holnap menj el ügyeletre.

2018. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bármi bajom lenne. Pár napja voltam az orvosomnál és nincs semmi bajom. Ha fertőzésem lenne viszketne..és szerintem bűzös is lenne. De csak reggel volt egy kis mennyiség és délután egy kis pecsét a wc papiron. Ndm hiszem hogy ez fertőzés.

De köszönöm a válaszod .

2018. márc. 17. 21:41
 4/19 anonim ***** válasza:
5 nap alatt nem lesznek tünetek, ez nem attól lesz. De az esély nyilvám megvan, ha már ezt kérdezted.
2018. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem is tüneteket irtam. Nincs is semmi féle. Azt is leirtam hogy ez nem biztos hogy beágyazodásos vérzés de az esély arra is meg van. A mellfeszülést sem tünetként irtam. Csak leirtam hogy most nincs az ami mindig lenni szokott ovu és mensi között. És ez nekem fura. Mert sosem tapasztaltam ilyet. 😊😊
2018. márc. 17. 22:27
 6/19 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a peteérés utáni 5-7 napon történik. És pont olyan a beágyazódási vérzés mint amit leírtál. Nekem is volt. Én reménykednék a helyedben. Szorítok! :)
2018. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. 😊

Picit reménykedek. De nem élem bele magam... annyira nem is görcsölök rajt mert eléggé stresszes napjaim vannak...de ezt muszály volt kiirnom.

2018. márc. 18. 07:44
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez nem beágyazódás. Ha állításod szerint 11. napon volt a ciklusodnak az, ami ovulációra utalt, utána eltelt 5 nap, 5 nap alatt nincs beágyazódás. De te arról írsz, hogy vérzés van a wc papíron és hogy ez beágyazódásra utal-e. Nem, nem arra utal. Annak több idő kell.

Amúgy sajnos nem vagy tisztában alapvető dolgokkal. Én nem hüvelyi fertőzésről beszéltem, mert ott van viszketés, égő érzés, bűzös, színes folyás. Én húgyúti fertőzésről beszélek, aminél szó nincs viszketésről, vagy bűzös folyásról. Az arról szól, hogy van egy gyulladás a húgyutakban, aminek tünetei a pisiléskori vérzés és te egyértelműen pisiléskor beszélsz vérzésről, illetve alhasi fájdalom, ami neked szintén jelen van.

Amúgy nem kell, hogy sűrűn menj pisilni hozzá, az sem kell, hogy egyébként fájdalmas legyen a pisilés. Nekem úgy volt húgyúti gyulladásom, hogy csak és kizárólag alhasi fájdalmam volt, ilyen szúró érzést éreztem a hasam egy bizonyos pontján. Nem kellett sűrűn pisilni mennem, nem volt véres a vizeletem. Orvoshoz mentem, aki megállapította a gyulladást.

Nem mondom azt, hogy tuti húgyúti fertőzésed-gyulladásod van, de lehet. Mert a tüneteid legalább annyira utalhatnak arra is. És ha ehhez még hozzájön az, hogy még babát is terveztek, akkor meg pláne elmennék a helyedben az orvoshoz, aki csinál vizeletvizsgálatot, hogy ezt kizárja, avagy kezelje. Mert egy kezeletlen fertőzés-gyulladás a terhesség elején vetélést okozhat.

És ha neked ez mégiscsak a beágyazódás lenne, akkor viszont nem a 11. nap körül estél teherbe, az is tuti, hanem korábban.

2018. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso. Ha rendesen elolvasod amit kiirtam akkor nem azt irtam hogy ez beágyazódás hanem hogy annak ez még korai.

Orvosnál a héten voltam ha ezt is olvastad volna. Akkor semmi bajom nem volt. És tegnap óta amióta irtam ezt a minimális vérzést semmi nincs. Sem vérzés sem alhasi fájdalom. Ugyhogy én a hugyuti fertőzést is kizárom. Sosem volt ilyenem es nem hiszem hogy most is az lenne. A méhem szúrt az nem nem hiszem hogy bármi fertőzésre utalna. De majd meglátjuk... ha nem jön meg vagy ha megjön.

De köszönöm a válaszod ismét. 😊

2018. márc. 18. 09:29
 10/19 anonim ***** válasza:

Beágyazódás előtt semmilyen tünet nincs. Nekem úgy tűnt a válaszodból, hogy te arra vársz megerősítést, hogy bár beágyazódásnak korai, de lehet, hogy mégsem.

Nekem ez jött le.

Viszont egy fertőzés-gyulladás simán ki tud alakulni egyik napról a másikra, tehát attól, hogy a héten voltál orvosnál, nem zárja ki azt, hogy hétvégére ne alakuljon ki, amit az orvos eleve nem is láthatott.

Én a helyedben nem élném bele magam semmibe.

2018. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!