Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet így az esély?...

Mennyi lehet így az esély? Ovuláció így valószínűleg megtörtént? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap (pénteken) éreztem elég intenzíven az ovulációs fájdalmat (általában csak 1 nap szokott fájni)


Nagyon sok folyásom is volt szerda óta.


Mára már elég kevés folyásom van és a fájdalom is elmúlt.


Tegnap tudtunk együtt lenni, így mennyi lehet rá az esély? Ma lehet az 1 dpo?


Nektek hogy volt? :)



2018. márc. 17. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az ovud valószínűleg megvolt amikor elmúlt a fájdalom. Ez Szombat ha jól értem. Ma dpo 1 van. A tegnapi időzítés tökéletes, hisz pont ovud volt.

Pontosabban csak lh teszttel és hőmérőzéssel lehetne megmondani biztosra mindezeket.

Nekem fájdalom ovu előtt van és akkor voltunk együtt amikor az lh teszt pozi volt és utána nap. Tehát ovu előtt közvetlen és ovukor. Kisfiút várunk, 16 hetes vagyok.

Drukkolok Neked!

2018. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem pénteken érezted az ovulációt és szombaton voltatok együtt akkor éppen netszes, hogy sikerül-e. A petesejt kiszabadulása után 12-24 óráig termékenyíthető csak meg. Ha előtt 2-3 nappal is együtt voltatok az az esélyesebb. Nekünk mindkét baba elsőre sikerült, másodiknál már tutira mentünk, úgyhogy csináltam ovulációs tesztet. A pozitív napon voltunk együtt, ovuláció elött 1 nappal (másnap éreztem az ovulációt) és sikerült.
2018. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pénteken éreztem az ovulációs fájdalmat és aznap is voltunk együtt. :)
2018. márc. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!