Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik a menstruáci...

Három napja késik a menstruációm lehet baba?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkoztunk,mikor úgy döntöttünk hogy egy ideig nem számolgatom napokat és nem időzítgetünk.Igy is történt,de most 3 napja késik egyenlőre még nem tesztelek várok még

2 napot azért ha véletlen csak eltolódot volna a ciklusom


2018. márc. 18. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze :) De ezt nyilván te is tudod, lehet terhesség is,de akár csak simán késhet is. Tesztelj majd és kiderül.
2018. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2018. márc. 18. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,reméljük,hogy összejött a baba és amiatt késik.

Ne haragudj,de erre mást nem lehet válaszolni.

Pár nap múlva tesztelj,azért,ha nem jönne meg addig.

2018. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2018. márc. 18. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. De nem feltétlenül jelenti azt. Nekem is késett 2 napot most, de aztán megjött. Mondjuk mi nem is tervezünk több gyerkőcöt, egy van, egy is marad, ezért védekezünk. De most nekem is később jött meg. De megjött rendesen. Szóval nem vagyok terhes.

De természetesen amikor az voltam, akkor sem jött meg, de 2 nap késéssel sem, hanem egyáltalán.

Nyugodtan csinálj tesztet a jövő hét elején. A lényeg, hogy koncentrált vizeletből csináld, ha továbbra sem jön meg.

2018. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2018. márc. 18. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt :)
2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megírom,de nem nagyon reménykedek.Sok volt a csalódás már.🙂
2018. márc. 18. 19:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív a tesztem 😞
2018. márc. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!