Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem terhesség akkor kellene...

Ha nem terhesség akkor kellene orvoshoz fordulnom vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, a ciklusaim pontosan 28 naposak. Ma teszteltem, bàr nem első vizeletből, de negatív lett. Semmilyen menstruáció előtti tünetem nem jelentkezett a nem várt előtt, pedig mindig szinte az összeset produkálom, de tegnap csak annyit éreztem, hogy szúrkál a bal petefészkemnél. Mennyi késés után kellene orvoshoz fordulnom, hogy ha esetleg baj van (pl a hormonokkal)? 5 hónapja próbálkozunk. Mikor elterveztük, hogy babát szeretnénk akkor voltam kivizsgáláson, és akkor mindent rendben találtak.
2018. márc. 19. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 4 napja késik és 2 tesztem is negatív...

Szerintem holnap csinálj reggel egy tesztet. Nekem a dokim azt mondta ezt a hetet várjam ki, teszteljek. Ha nem jön meg jövő héten se akkor látni szeretne.

Szorítok hogy + legyen az a teszt! 🙂

2018. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem kell orvoshoz menni. Pár napos késés bármikor előfordulhat.

Az is lehet, hogy csak később fog megjönni pár nappal.

De akár baba is lehet, csak még nem mutatja ki a teszt.

Szóval pár napot még mindenképpen várj.

2018. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!