Kócoska12 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Március 4én esemény utánit vettem be (EllaOne). 15én meg kellett volna jönnie, de még mindig nem jött meg és nem is érzek semmi előjelt. Ritkán fáj picit a hasam, de mégsem jön. Elég ideges is vagyok, parázok rendesen....

2018. márc. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem parázni kell, hanem védekezni...
2018. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Francia Óvszer?
2018. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet.Patika,rossmann,dm.Pár száz forintos is jó, nem kell a drága, és reggelre már meg is tudod.
2018. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem vagy terhes. Az esemeny utani hatalmas hormon loket es megzavarja a ciklust.

Ha megnyugtat, vegyel tesztet.

2018. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1es válaszoló! Amit nem tudunk, pontosan, nem kell ilyen flegmán felvágni. Védekeztünk, de sajnos kiszakadt a gumi. Nem az esemény utánit nem fogamzásgátlóként/védekezésként használjuk. Egyszerűen muszáj volt... de azért köszi a kedves válaszod. 😊
2018. márc. 19. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerintem se terhes, esemény utáni nagyon felborítja ám benned a dolgokat, +a stressz is nagyon rá tesz. Tudom, hogy nehéz(hasonló helyzetben voltam már sajnos) de ha egész nap idegeskedsz és nem tudsz aludni az is rá tesz ám. Szerintem is vegyél egy terhességi tesztet és tesztelj. Bajod nem lesz tőle és akkor kiderül a dolog. Remélem kellemes meglepetés lesz a teszt. Csak tényleg nyugi!

20/L

2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet 17 napra rá, negatív lett... akkor ezek szerint dúrván megbolygatta a menzeszem az az esemény utáni, amin azt írja, hogy nem befolyásolja...
2018. márc. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!