Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zalaegerszegi kismamák,...

Zalaegerszegi kismamák, hogyan kérjek időpontot korházba egy adott doktorhoz?

Figyelt kérdés
Doktort is ajánlhattok, szívesen fogadom a tapasztalatokat! :)

#babavárás #Zalaegerszeg #nőgyógyászat #Goldfinger Jenő Dr. #zalaegerszeg kórház #zalaegerszegi kismamák
2018. márc. 20. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz dokihoz kerni időpontot, mert ossze-vissza dolgoznak, nem tudják előre, hogy ki melyik szakrendelőben lesz. Én Goldfingerhez jarok régóta. Csak jót tudok róla mondani, de tudom, hogy sokaknak nem jön be a stílusa. De velünk 120%-ig normális volt, szakmailag is a maximumot nyújtotta vagy még többet (új koraszülés megelőző módszereket próbáltunk ki és beváltak). Emellett emberként is mellettünk állt míg az ikreink egyik tagja az életéért küzdött a picen. Mi rengeteget köszönhetünk neki, de tisztában vagyok azzal, hogy nem mindenkivel viselkedik így. Egyébként a terhesgondozás nála 5 ezer ft, és havi egyszer kell menni, ha nincs baj. Mi szinte hetente jártunk, de nem is mindig fogadott el pénzt.
2018. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hozzá hova jártok? A kórházba, vagy rendel máshol is? Illetve időpontot mennyivel előre kell kérni?
2018. márc. 20. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az integrityben rendel, kórház hátsó bejáratánál van, egy új épület, most -bővítik is. Én általában hétfő délután kertem időpontot és mindig kaptam kedd estére. Akkor van a magánrendelése.
2018. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!