Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptemberben menstruáltam...

Szeptemberben menstruáltam utoljára, a nőgyógyász januárra adott időpontot. Ez lehet terhesség? Vagy nem volt ovuláció? Hőgörbe lent.

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 9. 14:47
 1/3 anonim válasza:

Az hàrom hónap,nem kötelező de kéne legyen tüneted màr ennyi idös terhesen màr ha az vagy. én vennèk egy tesztet(tescoban is lehet kapni vagy dm nem kötelező gyogyszertárba menned ha "kellemetlen"

üdv:16 hetes km.

2016. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20nap késésnél vettem tesztet az negatív volt. De megpróbálom még 1x! Enyhe émelygés van. Meg most volt egy hányós vírus az oviba...(én is elkaptam) 4evesen hánytam utoljára.. Biztos voltam benne, ha egyszer hányok akkor az baba lesz.. Hát nem tudom.. :) köszönöm válaszod, és gyönyörű babavárást!
2016. dec. 9. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ovulàciód. Kb 36,4 az àtlag hőd, de nem maradt afelett sosem amikor esett a hőd 1-1 napon. Pedig ìgéretesnek tűnt azaz október, bàr a 35 valamennyi az nagyon kevés.

Szerintem hormon gobd, de ez ìgy egy ilyen görbéből nem megàllapìtható.

2016. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!