Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcis 19. en kellett volna...

Marcis 19. en kellett volna meg jojjon a menzeszem ma van a 3. Napja hogy késik. Teszteltem de negativ lett. Várjak még pár napot és ujra teszteljek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésedben azt írtad pár kérdéssel lejjebb, hogy halvány második csík van a teszten. Most akkor van vagy nincs? Ha nem jön meg, persze ismételd meg!
2018. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen irtam hogy halvány az tegnap készült. De ma reggel csinaltam újra tesztet és az negatívat mutat és ezt most nem értem kicsit sem.... a derekam majd leszakad olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de mégsem jön meg..
2018. márc. 21. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyu, mi mást tehetsz? Mármint vársz. Vagy van más alternatíva?!
2018. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem miért kell ilyet kérdezni. Természetesen vársz még két napot, ha nem jön meg, tesztelsz. Ha még mindig negatív, vész még két napot, és ha nem jön meg, kérsz időpontot orvoshoz. Ha ilyen egyszerű problémát nem tudsz egyedül megoldani, hogy akarod a gyereket majd felnevelni?
2018. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló te aki azt írtad nekem, hogy ha ezt a problémát nem tudom meg oldaniakkor hogy nevelném fel a gyereket! Akkor most megsúgom neked drága válaszoló hogy van 1 lányom akit NEVELEK és A PROBLÉMÁIT megoldom.
2018. márc. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!