Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beleélveztem a baránömbe, mit...

Beleélveztem a baránömbe, mit tehetnénk? SOS?!

Figyelt kérdés

Kb Fél órája.

Életemben elsőnek eldöntöttem,hogy Gumiba élvezek.

Folytattuk a dolgot,beleélveztem gumiba-kihúztam.

Majd azt vettem észre,hogy a gumi szakadt..Sajnos Musculan Gumiról van szó,egyenlőre nem tudunk mit tenni.

Van Budapesten vagy valahol ambulencia ilyen ügyben,fogamzásgátlásra.?

17 F,17L..


2018. márc. 24. 17:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sző al, nekem 5 napos menzesszel mindig a 9 . Napon van peteérésem..tehát menzesz után 4 nappal

( így fogant a kislányom is)


Óvszer is szakadt...abban a pillanatban a kutya se vette észre..( oka volt, hogy szakadt, kivsit durvultunk..


Sajnos egyszer ebből eseményutáni is lett...( hormonlöket miatt sajnos)

Többi esetben nem lett volna akkora gond, ha jön a baba, csak kesőbbre terveztük( házasságban, meggelelő munkaviszonnyal)


Remelem sikerült eljutni bárhova dokihoz( háziorvos is felírhatja)

2018. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha 4 napja múlt el, akkor igencsak peteérés közeli napokon van a barátnőd (egy menzesz kb 4-5 napig tart plusz még 4 nap az 8-9, ilyenkor már ovulálhat). A 72 órás tablettával az a helyzet, hogy ahogyan telik az idő, egyre kevésbé hatásos, ugyanis csak a megtermékenyülés előtt tud segíteni. Tehát, ha pl most ovulál, akkor már nem segít, ha csak mondjuk holnap, akkor holnapig még segíthet és így tovább. Szóval minél előbb érdemes bevenni és még ilyenkor sem 100 százalékos.

Úgy tudom egyébként, hogy ügyeleten felírják.

2018. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Remélem nem szaporodtak, ha igen akkor már 2 éves a poronty? Manapság mennyi idióta szaporodik, hihetetlen,tömeggyártás ..
2020. aug. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!