Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőmmel és beleélveztem másnap bevette a 72-órás fogamzásgátlót.. és kb olyan 10 nap telt el a menstruációja óta és ma megjött neki. de nem piros hanem barna. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Barna a piros előtt van. Normális
2015. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem baj? És nem lehet terhes biztos?
2015. jan. 8. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhes lenne. megjött neki az a lényeg!


Amúgy meg nem valami egészséges az a 72 órás hülyeség. Szedjen gyógyszert, az a legbiztosabb!

2015. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baj, a gyógyszer után az első mindig hülyén jön meg. ha csinál 4-5 nap múlva egy tesztet, akkor biztosra mehettek.
2015. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És meddig fog tartani ez a barna folyás?

És megfog jönni neki rendesen is ahogy szokott?

2015. jan. 8. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
befosott
2015. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Ha megjött akkor nincs baj. Ha barna az csak a gyógyszar mellékhatása, de működött. Tehát nem terhes. De legközelebb a popsijába spriccelj és nem kell félni és rettegni szex után.
2015. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!