Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Januárban védekezés nélkül voltunk együtt a barátommal, ő nem élvezett el és szedtem be esemény utáni tablettát is. Ezt követően, ahogy kellett is, rá egy hétre megjött a menstruációm, így volt 22 napos a ciklusom. Az ez utáni ciklusom 29 napos volt, ez kicsit több volt, mint általában (legtöbbször 23-26 napos egy ciklusom). Most pedig már 30 napnál tartok, egy hete fáj a mellem, kb. 2 napja pedig megduzzadt és egyre erősebben fáj, a hasam csak néha szurkál. Azt gondolom, hogy ez nem lehet a januári védekezés nélküli szex miatt, azóta viszont csakis kizárólag óvszerrel voltunk együtt, amivel mi semmi bajt nem véltünk felfedezni és tényleg nem volt ilyen ,,csak 2 percre rakta be gumi nélkül"-dolog. Nagyon-nagyon félek, hogy mégis mi lehet, nyilván a stressz sem túl jó, de aggódom. Ez az esemény utáni tabletta miatt van, hogy a menstruációm most ilyen ,,kiszámíthatatlan" vagy esélyes, hogy terhesség?

Ha az utolsó 3 ciklusom 25, 22 és 29 naposak voltak, akkor az mennyire számít rendszertelennek? Belefér ez a 30-30-pár napos ciklus?


Előre is köszönöm a normális, segítőkész válaszokat.



2018. márc. 24. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A januáriból tutira nem vagy terhes, emiatt ne aggódj. Szerintem amúgy sem, ahogy írod, nem igazán tankönyvi a ciklusod, ahogy volt 22 napos, úgy beleférhet most egy kicsit hosszabb is szerintem. És igen, a stressztől bizony késhet, nekem az esküvőm előtt 2 hetet késett :D
2018. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu az esemeny utani. Nyugi, nekem 4 honapig ilyesmi gondjaim voltak, miután esemeny utanit vettem be.

De ellenoriztetek is a gumit, hogy nem e lyukas? Nalunk ez volt a hiba, nem figyeltuk elegge a gumit. Most pedig terhes maradtam. Szoval, ha tenyleg sehogyse jutott sperma a huvelyedbe akkor semmi eselye ne aggodj.:)

2018. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy terhes ha kétszer megjött, szerintem nem rendszertelen a menzeszed, ennyi belefér.
2018. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok.

Amugy megkerdezhetem, hogy hany eves vagy?:) nem leszuras keppen. Hidd el fiatal vagyok:D csak ha meg nem allt be rendesen az is okozhatja.

2018. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

#2: ha kiszakadt volna, azt mindenképp észrevettük volna, az továbbszakad (ha jól tudom), de tényleg semmi ilyet nem tapasztaltunk. Továbbá tényleg egyből felhúzzuk a gumit, semmi trükközés és még elmenni se bennem szokott így sem a párom. (Tudom, hogy ez nem így megy, de rohadt nagy kib.szás lenne az élettől, ha így pont én esnék teherbe :( )

18 éves vagyok.

2018. márc. 24. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen szakad tovabb.

En 17 vagyok, es sose gondolta volna, hogy ez pont velem fog megtortenni, de hat latod:D

2018. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi masodik voltam.
2018. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kétségeink vannak,akkor csinálunk egy terhességi tesztet..
2018. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!