Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján egy alkalommal...

Nem várt napján egy alkalommal pisiléskor rózsaszín, minimális "folyás"?

Figyelt kérdés
Mára nem várom. Görcsölés jelen van,ahogy szokott,délelőtt volt pisilés után egy kis rózsaszín valami a wc papíron. Aki volt ilyen helyzetben,megjött neki végül?
2018. márc. 27. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan a mensi előjele. Nem várt napján kis vérzés pont azt jelzi, hogy érkezik a nem várt.
2018. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso irta. Nekem is mindig megjott.
2018. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végül nem jött meg, és most volt 2 éves a lányom. Az első három hónapban mindig volt egy kis vérzésem, amikor meg kellett volna jönnie. Persze mindig rohantam az orvoshoz, de végül minden rendben ment. Sok sikert neked is!
2018. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez menzeszt jelentett, kb. 4-5 alkalommal indult így. 1-2 napon belül jött a rendes vérzés.
2018. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen után mindig megjött. Amikor terhes lettem, egyáltalán nem jött belőlem semmi színes :)
2018. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Nektek! Azt hiszem hasonlóképpen jártam,mint a 3- as válaszoló. Most csináltam 10 perce tesztet, halvány ugyan,de szemmel erőlködés nélkül jól látható pozitív lett! :)
2018. márc. 27. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont orvos!!! A rózsaszín folyás konkrétan vérrel kevert folyás, többek között fenyegető vetélés jele. Ez nem játék, van akinek nem jelez bajt de az ritka.
2018. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3as neked mikor lett pozitív a teszted anno?

Nekem tegnap kellett volna megjönnie...vasárnap már barnaztam ahogy szoktam előtte...de nem jött meg rendesen se tegnap se ma...épphogy vérzek egy picit...soha nem volt ilyen. Du-i tesztem negatív...

2018. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek orvoshoz! Volt már sajnos vetélésem ikerterhességből.
2018. márc. 27. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem egy vasarnap kellett volna megjönnie. Véreztem is egy picit, meg az az érzés is megvolt, hogy meg fog jönni. Megmondom őszintén, nem csináltam tesztet akkor, csak kedden, mikor még mindig csak pici barna folyásom volt, és a teszt nagyon halvány pozitív lett. Én is rögtön mentem az orvosomhoz, mert meg voltam ilyedve. És utána még a következő két hónapban is véreztem mikor meg kellett volna jönnie. Az orvosomhoz termeszetesen minden alkalommal rohantam, mert vetélés jele is lehet. De szerencsére minden rendben volt, azt mondta elég gyakori jelenség, és egyébként nem volt "oka". Úgy értem hematóma stb. Szóval mindenképp orvos természetesen, de nem kell halálra rémülni. Én persze halálra rémültem minden alkalommal. :) A legjobbakat kívánom nektek, és hogy minden rendben legyen!
2018. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!