Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás lehetett? Szeretke...

Beágyazódás lehetett? Szeretkezés után, kb 1 órával, rózsaszín nyálkás folyásom volt. Minimális volt, csak pár csepp. Szerintetek? Menstrució 1 hét múlva lesz!

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 13:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

szia!


Beágyazódás a megtermékenyítéstől számított 7-10 nap!

Ha az előtte való 7-10 napban voltatok úgy együtt akkor lehet!


Amúgy nekem akkor is előfordul, ha Párom nem figyel és eléri a méhszájat... Akkor kellemetlen és utána van a rózsaszín folyás

2013. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az elsőhöz. A beágyazódás min. egy hét, nem egy óra, sajnos. Vérzésem nekem is csak akkor volt ilyen, amikor túl mélyen volt a párom. Amikor sikerült a baba, nyoma nem volt, csak nem jött meg. Simán lehet, hogy sikerült, ettől függetlenül :) !!! Csak ez a vérzés nem az előtte 1 órával levő aktus utáni beágyazódás volt.
2013. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
bocsánat, a lényeget kihagytam. 2-án volt ovulációm, és akkor együtt voltunk! tegnap az aktus után, történt a vérzés, de nem fájt, és nem éreztem semmi kellemetlenséget.
2013. szept. 9. 14:20
 4/28 anonim ***** válasza:
Siman lehet mert akkor az 7 nap... Homerozol akkor ott latni kell egy holeesest a beagyazodasnal!
2013. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
sajnos nem hőmérőzök :/ akkor gyanakodhatok a beágyazódásra? :)
2013. szept. 10. 13:01
 6/28 anonim ***** válasza:
szűkösen, de lehet :) Azért tudod, ebbe még ne éld bele magad :)
2013. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem élem bele magam, mert 2 vetélés után, legjobban az aggodalom van bennem.. de nagyon örülnék már egy kis picurkának. de úgy vagyok vele, hogy jön, amikor jönni szeretne! nem görcsölök rajta, mert az rosszabb! ha most van itt az ideje, akkor jön, ha nem, akkor új hónap, új lehetőség :)
2013. szept. 10. 13:09
 8/28 anonim ***** válasza:

igazad van :) megértelek teljesen! Én 14 hetesen májusban veszítettem el a babámat sajnos!

De már van egy pozitív tesztem :)

2013. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

szívből gratulálok <3 :)

vigyázz nagyon magadra, és a kicsire!

mennyi idős terhes vagy?

2013. szept. 10. 13:34
 10/28 anonim ***** válasza:

passzolom még :) peteérésem 5 hete volt rá 8 napra hőleesés tehát hivatalosan 7 hetes lehetek... ma megyünk szívhangot nézni, hogy minden rendben van-e...

Bízom benne nagyon, hogy ő kitart mellettem, ha már anyukájának választott :)

És köszönöm a gratulációt! remélem hamarosan Én is ezt írhatom Neked :)

2013. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!