Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatti teherbeesés?

Szoptatás alatti teherbeesés?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat szeretnék kérni. Mennyi idő alatt sikerült teherbeesni szoptatás alatt? Nem volt-e valami gond a babával? A nagy meddig szopizott még utána? Köszi.
2018. márc. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A második védekezés nélküli hónapban. A lányom 9hónapos volt. Mivel progesteront szedtem el kellett választani.
2018. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos korában megfogant a kislányunk a második próbálkozós hónapban. Az első trimeszter alatt még szoptattam a kisfiam, aztán annyira érzékenyek lettek a melleim, Ő pedig már csak éjjel nyammogott rajta, hogy megpróbáltam éjjel az első ébredésnél kókusztejet adni Neki az anyatej helyett (egyébként kókusztejet ivott sokat, mert tejfehérje-érzékeny volt, a tehéntejet még sokáig nem vezethettem be, a kókusztej az anyatejhez hasonlóan édeskés ízű). Az első alkalommal el is fogadta, benyakalta a kókusztejet, és békésen aludt tovább. Soha többet nem kérte a cicit. Egy sírás nélkül elhagytuk a szopit, akkor volt 16 hónapos.
2018. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerosom meg most is szoptatja mindkettot tandemben, 2 eves a nagy, 3 honapos a kicsi.

Nekem annyit szopizott a gyerekem, hogy a bolcsivel tert csak vissza a menzeszem, eddig ketszer jott meg, pedig mar regota szeretnenk tesot.

2018. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!