Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha PCO-van, tényleg nem lehet...

Ha PCO-van, tényleg nem lehet gyerekem 30 felett?

Figyelt kérdés

Az orvosom ma kérdezte, mikor akarok gyereket és mondta, hogy 30 felett PCO-val ezt el is felejthetem. Eléggé letaglózott a dolog és nem is igazán hiszem ezt el.

Nektek mi a véleményetek? Igyekszem tartani a diétát és fogyni, de az ovariumok olyanok amilyenek sajna :S Még közel sem vagyok 30 éves, de addig 100%, hogy nem fogok gyereket szülni, de lehet 35 alatt se. Ha így gondolom, tényleg ilyenek a kilátásaim?



2018. márc. 29. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Az orvosod egy.....!
2018. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

vannak ismerőseim, akik pcos-sel 30 év felett szültek többet is.

én 28 évesen szültem, és tény, hogy a második immár 8 éve nem akar összejönni :/

2018. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Én egyik barátnőmnek nem feltétlen 30-at mondott pcos-el, hanem 25 evesen azt tanácsolta neki hogy vágjon bele mert 1-2 évig sikerülhet de utána már nehezen és nagy rizikófaktorral, ha egyáltalán összejön.
2018. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként az oké hogy divat lett 35-ig csak utazgatni, partizni, de akkor sem értem miert kell 35-ig várni mindenkinek újabban. Oké, azt megértem akinek pl. lakása vagy párja nincs, de számtalan nőt ismerek (pl. húgom) akinek minden adott de 35 alatt "élni" akar...... család mellett is lehet élni, sőt, akkor fogtok élni igazán! :)
2018. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőm az elsőt 33 évesen szülte PCOs-val. A dokija azt mondta, szerencséje volt, de a másodikkal ne várjanak sokat, mert nem lesz könnyű... Erre most nem lesz 1,5 év a két gyerek között, mert olyan hamar összejött.
2018. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
3. vagyok, csak egy nődoki szavait írtam le, ki az a sötét nőszemély aki ezért lepontoz valakit? Kegyetlen ostobának kell ehhez lenni.
2018. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
5, és ha a barátnőd a kevés szerencsés közt van? Kérdező, te tudod kinek hiszel: az orvosodnak vagy egy idegen no name netező barátnőjéről szóló sztori szerint cselekszel inkább..
2018. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

7, nyilván azok között van, ugyanakkor szerencsétlen is, mert az ijesztgetés hatására bevállalták, hogy próbálkoznak, holott készen se álltak még a másodikra. Nem akartak ilyen kicsi korkülönbséget.

Természetesen végső soron a saját hülyeségük, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy nem kell azért készpénznek venni, amit az orvos mond.

Főleg, ha ilyen szélsőségesen fogalmaz, hogy "30 felett nem lehet".


Amíg egy nőnek van méhe és petefészke, bármikor lehet gyereke, csak az esélyek változnak.


És részemről inkább ne legyen gyerekem, mint túl korán, felkészületlenül legyen.

2018. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy most?
2018. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha tartid a 3as kezelést és tünet mentes vagy semmi akadálya.

Mondjuk en olyan öregen már nem szülnék.

2018. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!