Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után/óta szárazság...

Ovuláció után/óta szárazság van! Normális ez? 2-3 nap múlva van a nem várt.

Figyelt kérdés

Mert több helyen olvastam h pont a beágyazodás idejére esik egy fajta folyás (krémes, vizes) de ez csak az újra termelődő progeszteron okozza.


Majd mensi előtt is vízesebb folyás van.


Tapasztalat esetleg?


Én nekem úgy rémlik h mensi előtt 1-2 napban szokott lenni vizes folyás aztán megjön.

De most végig ovuláció óta full szárazság van.



2018. márc. 29. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül terhesen volt full szárazság. Előtte mindig volt krémes/vizes folyásom mensi előtt.

Azért persze ne éld bele magad, majd a teszt mond biztosat, de drukkolok!

2018. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt, hogy mensi előtt volt vizes folyásom, volt hogy száraz voltam.

Mikor terhes lettem akkor meg volt egy kicsi krémes folyásom a nemvárt előtti egy-két napba..Szurkolok.

2018. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom és krémes folyásom volt ma elég sok az előző napokhoz képest! Kíváncsi leszek....
2018. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem lehet következtetni, hogy sikerült-e a baba vagy nem. Erre nincsen szabály. Én első babánál full száraz voltam, most meg sárrgás folyásom volt. Ha nem jön meg akkor másnap tesztelj! Drukkolok:)!
2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Holnap veszek és tesztelek predictor early teszttel.

Szerintetek az baj ha nem első reggeli vizeletből?


3as te mikor tesztelsz? :)

2018. márc. 30. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár én az 5-ös vagyok, de nekem dpo. 11-en délutáni vizeletből egyértelmen erős 2 csíkos lett a 25-ös x-epil. Az ovuláció idejét is pontosan tudtam.
2018. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy alakult a dolog? Hasonló cipőben járok..
2018. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok. En ovu utan vagyok 5 nappal de total szaraz vagyok ami még sosem fordul elo eddig. Ezert tunt fel. Naponta 3szor Kellett mindig cserelnem tisztasagit d most teljesen tiszta Ejszaka utan is.

Mar voltam egyszer terhes de méhen kivul volt sajnos igy elveszitettuk. Most 8. Honapja probalkozunk azota semmi. És most beutott ez a szarazsag. Tudom még messze vagyok a nemvarttol de feltunt hogy mennyire nincs semmilyen foltasom pedig nem is szoktam figyelni de mindig tudom h van.

Remélem az amire gondolok. Ne elem bele magam. De ahogy mondtatok a szokatlan jelenthet vmit

2019. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na az én tapasztalatom az, hogy ovuláció után szárazság van.

Majd mensi előtt 1-2 nappal jön a sok vizes folyás, így tudom h megfog jönni.


Most vagyok kb 5 hetes terhes.


Viszont semmi folyásom nem volt nem várt környékén.

illetve ma tapasztaltam h talán egy picivel több vizes folyásom van lehet majd napról napra több lesz most már.. Majd kiderül.

Jövőhéten megyek majd orvoshoz :)

2019. jan. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!