Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, szárazság...

Tegnapra nem vártam, szárazság enyhe görcs és enyhe mellfeszülés, de semmi más. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam! Tünetem annyi mint mensi előtt, csak gyengébben. Száraz vagyok, nem tudom ez jelent e valamit. Nagyon reménykedek, de nem tudom! Mások olyenkor erős tüneteket említenek, nekem mensis és gyengébb, de semmi más!

Álmos vagyok sokat, de pont hogy nem tudok aludni... én aki nagy alvó! Éjfélig, egyig is csak forgolódok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi!


2017. ápr. 20. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az egegyadta vilagon semmit nem jelent.

Ha a honapban szexeltel vedekezes nelkul, remenykedhetsz. De ennyi. Az hogy ejjel forgolodsz......aprilisban havazik, a fel orszag szervezete erzi szerintem ezeket a brutalis aprilisi frontokat.


Ilyen hulyesegekre meg elmaradt / erosebb (kinek mi) premens tunetekre ne alapozzatok.

2017. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszönöm szépen :)
2017. ápr. 20. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a teszt tud válaszolni.
2017. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a tünetek megbízhatóak lennének, nem lennének terhességi tesztek :)


Remény addig van míg nem jön meg. Nem várt után már érdemes tesztelni.


Sok sikert!

2017. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Reménykedek!! Holnap reggel tesztelek.

Köszönöm

2017. ápr. 20. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Várom az eredményt! Drukkolok :)
2017. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!