Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hónapja késik a...

Már egy hónapja késik a menstruációm, terhességi tesztet csináltam 2-őt is és negatív lett. Viszont egy hete, már véraláfutásos is a lábam nagyon csúnyán (mintha erősen neki ütöttem volna valaminek, pedig nem. ) mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán sürgősen elkéne menni orvoshoz, nem pedig ide írogatni
2018. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kellett volna már menni az orvoshoz. Nyilván ha 1 hónap késés után csináltál tesztet és 1 hónap késés után negatív, akkor terhes nem vagy. Viszont a véraláfutást okozhatja valamilyen keringési probléma is, vagy ezer másik ok, amit viszont csak orvos fog tudni megválaszolni!
2018. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően az, hogy késik egy hónapot, nem feltétlenül gond. Az egy hónap késés azt jelenti, hogy hamarosan megint meg kell jönnie. Ha megjön rendesen, akkor csak annyi történt, hogy kimaradt egyszer, előfordul az ilyen.

De ha a semmiből véraláfutásos lenne a lábam, biztos, hogy néhány nap után orvoshoz mennék vele, pedig nem vagyok az az orvoshoz futkosós fajta. A helyedben kedden ez lenne az első dolgom.

2018. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi volt a gond?
2022. dec. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!