Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az beágyazódási vérzés?

Mi az beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Annyit olvasom itt de sem a saját terhességemnél sem ismerőstől nem hallottam ilyenről. Van akinek volt?
2018. márc. 30. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon-nagyon ritkán fordul elő,de itt,valamiért az oldalon,mindenki számára ez az egyetlen biztos jel a terhességre,nem is értem.
2018. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Legenda. A gyakorizok koreben pedig valamiert mara egy halal termeszetes es ebidens dolog. Mindenkinek vaan. Aki valaszol :D (na meg persze bemqgyarazta maganak.gogy deee, o erezte, neki.volt minden o onnan tudta hogy terhes ( NEM))
2018. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sem volt sose, 2 gyerekem van. De csak létezik, ha már neten cikkek is írnak róla... de szerintem nagyon ritka lehet.
2018. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nagyon ritka dologról van szó. Köszi
2018. márc. 30. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Felreertes ne essek. Nem mindtam higy nem letezik. De messze nem olyan gyakori, mint ahogy itt minden masodik no allitja, higy neki de marpedig volt. Sot erezte stb fa"""ok.
2018. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki pontoz le itt mindenkit???hihetetlen
2018. márc. 30. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Az akinek volt :D


Amugy itt tenyleg van am mindenkinek minden. Vegigmenstrualt terhesseg, 10.napon pozitiv teszt...azt sem ertem minek olyan Koran,de mindegy ;)

2018. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat azert mert O erezte a beagyazodast. Vagy mar eleve a fogantatast. Mar szex kozben tudta hogy sikerult. Ezert miert is ne tesztelhetne koran :) " ironia"
2018. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!