Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyttől hasfájás,...

Clostylbegyttől hasfájás, szurkálás pár szemtől lehet?

Figyelt kérdés
2x1 szedek.Még csak a 7.szemet vettem be de ma reggeltől elkezdett a jobb felem szurkálni.olyan érzés mintha tüvel percenként szurkálnának.Ugye ennyi szemtől nem nőhet hirtelen akkorara hogy gond legyen belőle?kb 6éve szedtem már de nem emlékszem rá akkor hogy volt.dokihoz pénteken megyek.csak aggaszt a dolog.Ir-es vagyok és doki szerint nem tipikus Pco-s de van pár meg nem érett tüszőm.Menzimet is tablettával hozták meg hónapok után.Ráadásul az a felem fáj ahol szinte soha nem volt peteérés.
2018. ápr. 2. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani Veled. Én elkezdtem szedni a mensi 3. napján, 2x1-et. A második napon már határozottan úgy éreztem, hogy meg is ért a petém, annyira sajogtak a petefeszkeim. :) Ettől függetlenül a 15. napon volt abban a ciklusban tüszőrepedésem.

Szóval szerintem nincs semmi gond, dolgozik a szervezeted. Hajrá! :)

2018. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod :) most egyenlöre abbamaradt, meglátjuk mit mondd a doki pénteken. De bizok benne hogy lesz peteérésem :)
2018. ápr. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!