Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt ilyen tunete?...

Kinek volt ilyen tunete? Utolsó menstruaciom november 17-dike helyett ket nap kesessel jott meg. Az is úgy, hogy 2 nap kesesben csak pecsefelo verzesem volt. Utana megjott nagyon durvan.

Figyelt kérdés

Alvadt verdarabok es nyúlós sotet az elejen, utana atvaltott normalissa. Tartott 5 napig kb. Sztem nem volt normalis menszesz így. Szerintetek?

Peteeres óta tobb mint egy hete nagyon szur a jobb petefeszkem, méhem is szúr faj. Megnyomom a hasamat akkor nagyon faj a méhemnél. Petefeszek fajdalom kicsit egyhult, de inkabb estenkent erzem. Méhemet egesznap.3 nappal ezelott pici halvany barna suru folyas feleseget eszleltem. Multheten voltam nogyogyasznal, de nem rendelt vmilyen oknak fogva. Hnap megyek.. Addig vmi elkepzeles h mitol lehet? Mi az oka?? Volt koztetek ilyen tunettel jaro dolog? Terhesseg kizarhato? Annal nem hiszem h így fajna a mehem. Szúr a köldöknél neg a méhemnél. Penteken kell megjonnie. Lehet hogy ciszta? terhesseg? Hormonzavar? Gyulladas? Normalis valaszokat kernek!



2017. dec. 12. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2017. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vervetelre kuldott, konkretan semmit. Csutortokon megyek vissza. Mar egy napja kesik a menstruaciom..
2017. dec. 18. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ohh.. nekem 5 napot kesik jelenleg😊

De aktus mikor volt? Mert az nem derult ki

2017. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

Na itt van minden.. csak az maradt me hogy nov 13ara volt szamolva 25nappal,27.napon volt aktus, 29.napon megjott

Most 26nappal szamolta azt,hogy dec 13ara jon de semmi

Tesztek: 30an, 9en es ma negativak voltak

2017. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!