Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem nagyon halvány...

Narancs223 kérdése:

Ma teszteltem nagyon halvány pozit, de pont azért mert mennem kell fogorvoshoz holnap! Lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történetem nem túl szerencsés.. van egy másfél éves kislányom problémamentes terhesség volt,szerettünk volna kistesót tavaly terhes lettem de nem volt szívhang 7.héten, missed ab lett a vége, végül mikor zöld utat kaptunk első próbálkozós hónapba nem jött össze, tegnap éreztem hogy az állkapcsom fáj begyulladt a fogam(nagyon) ki kell húzni , még 6napom van mensiig igen most lehet le leszek pontozva de azért csináltam tesztet hogy ha kimutatná esetleg szólok a dokinak hogy úgy kezeljen! Na de amire nem számítottam halvány pozi lett .. most nagyon félek hogy megint elvesztem vagy ez a gyulladás kárt tesz benne! Valaki volt így?

2018. ápr. 2. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért halvány, mert korán készült a teszt, csoda, hogy kimutatta egyáltalán :)

Ne aggódj szépen erősődni fog pár nap múlva!

2018. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Húzasd ki azt a fogat, a gyulladás többet árt, mint a húzás.

Érzéstelenítőt kaphatsz, röntgent nem fognak csinálni ha terhes vagy.

Természetesen szólj a fogorvosnak.

2018. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 nappal az aktuális vérzés előtt elég korainak tartom a tesztet, ám legyen igazad, legyen valóban az a teszt pozitív és ne száradási csíkot láss annak, ebben az esetben viszont szólj az orvosnak, hogy valószínűleg terhes vagy, akkor úgy fog kezelni. Ha valakinek gyulladás van a szervezetében egy rossz fog miatt, akkor a gyulladás ártalmasabb, mint a rá kapott kezelés, pl. fájdalomcsillapító, antibiotikum, gyulladáscsökkentő, tehát nyugodtan menj fogorvoshoz és húzasd ki, amennyiben nem menthető a fog.
2018. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor szedtem a fogam miatt erős antibiotikumot mikor pozitív lett a teszt, abbahagytam, kész. Semmi baja a gyereknek
2018. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy vasárnapi nap teszteltem pozitívat, hétfőre pedig időpontom volt a fogászaton. A biztonság kedvéért szóltam a fogorvosnak, hogy mi a helyzet, de mondta, hogy semmi olyat nem csinál, ami ártana.

A terhesség alatt rendeszeres látogatója voltam a fogorvosnak, mert folyamatosan romlottak a fogaim. Összesen 4 gyökérkezelésem és 4 tömésem volt.

Egészséges kislányom született.

2018. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, szivesen belinkelem a.képet , később terveztem a tesztelést de mivel ez a helyzet állt elő azért teszteltem, tudom hülyén hangzik ez az egész
2018. ápr. 2. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy megcsináltad. Egyedül a röntgen árt terhesen, a foghúzás, érzéstelenítés az nem...

Amúgy mindkét babámnál begyulladt az egyik bölcsességfogam csak első babámnál félig tört át, tovább nem volt helye, ez okozta, másodiknál meg mert csak kibújt de az ínyem felgyűrte és könnyen gyulladt. De soha máskor nem. Nem értem én ezt :D Nekem se akartak röntgent csinálni, Augmentint kaptam mert ezt lehet kismamáknak, meg gyógyszeres csíkot kaptam rá pár napig. Második babámnál kihúzták, mert a 2 terhesség között csináltattam panorámaröntgent, hogy megint ne szívjak egy foggal egész terhesség alatt.. Egyébként a babáknak semmi bajuk.

2018. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link] reggel frissen fotózva(reggel)

Csináltam róla most is, csak egy db tesztem volt itthon

[link]

2018. ápr. 2. 13:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szuper olvasni hogy minden rendben van veletek, ezek a fránya fogak.. mindig rosszkor,, rosszalkodnak"" bár nekem.még koránt sem biztos hogy lesz valami..(baba) de hátha
2018. ápr. 2. 13:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Gennyes gyulladás az is árt? Elmegyek dokihoz nem azért kérdezem csak teljesen bepánikoltam ha van valami ettöl lesz baja .. 😕
2018. ápr. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!