Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki áprilisban nem...

Van valaki aki áprilisban nem várja izguljunk együtt?

Figyelt kérdés
Én 15
2018. ápr. 3. 08:46
 131/174 anonim ***** válasza:
A38 voltam
2018. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/174 anonim ***** válasza:

Ha nem felejtem el akkor megcsinálom én :) Elvileg én május 16ra nem fogom várni :)

A38 kitartás. Ez a mi hónapunk lesz :)

C90

2018. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/174 anonim ***** válasza:

Jajj,hát én meg úgy jártam,h nem tudják, hogy mi van, úgyhogy holnap megnézbek megint uh-val és aztán lehet,h lesz laparoscopia. De megvisel, mert magamat is féltem,hogy nehogy méhen kívüli legyen, mert az a gyanú,és megrepedjen ma este. Most úgy érzem, hogy egy darabig nem akarok a babaprojekttel foglalkozni :( és mensi persze még mindig sehol.

Nektek nagy nagy szurkolás Csajok, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba! Puszi: V

2018. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/174 Yumi32 ***** válasza:

C90:Persze h írok, ki sem bírnám! Ezt az optimizmust úgy szeretem! ;)Hajrá új projekt! Drukkolok

A38:Minden oké lesz!

2018. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/174 anonim ***** válasza:

V: irj majd legyszi, hogy mi lett vegul! Drukkolok, hogy tenyleg ne mehen kivuli legyen :( Az hogy megvisel nem is csodalom :( Kitartas!


U.i. Szerintem yumi neked akarta irni, amit nekem irt.


A38

2018. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/174 anonim ***** válasza:
C90-akkor majd ird ki ;) Bar sanszos hogy nalunk a majus eluszik. Majus 1 korul lesz PE-m. Tervben van, hogy elmegyunk ezekre a napolra vhova. Egy szobaban a gyerekkel minden lesz csak AZ nem 😂
2018. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/174 anonim ***** válasza:

A38 : talán lesz 1-1 lopott órátok és akkor aztán igazi szerelem-baba lehetne.


nem felejtem ígérem. Megfogom csinálni :)


V: Kitartás. Minden rendben lesz. Drukkolok nagyon neked.


Yumi: Holnap péntek :D Gondolok majd rád ismeretlenül is. :) De aztán ne felejts el minket.

C90

2018. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/174 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van. Sok szeretettel gratulálok a pozitív teszteseknek! :)


Nekem még azóta sem jött meg, de tesztet sem csináltam. Kicsit félek, már több hónapja próbálkozunk, sokat csalódtam.

A cicim azóta is fáj, az öklendezés is megvan, a hasam néha úgy görcsöl, mintha meg akarna jönni. A derekam viszont nem fáj.

Remélem nem hormonzavar áll a háttérben.


Szép napot nektek és írjatok!


102-es.

2018. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/174 anonim ***** válasza:

És V! Nagyon sajnálom! :(


Kitartást!


102-es.

2018. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/174 anonim ***** válasza:
Dziasztok, V vagyok. Végül nem kellett laparoscopia, missed ab-nak minősítették, azt mondta a doki,h nem csinál abrasiot amiatt, mert fiatal vagyok, meg mert ismer, nehogy legyen később szövődmény, úgyhogy most várjuk,h megjöjjön, sztem lassan meg is fog, mert vannak már premens tüneteim. De a próbálkozát most 1-2 hónapra elhalasztjuk. Aztán újult erővek futunk neki. Puszi Nektek :) <3
2018. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!