Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki áprilisban nem...

Van valaki aki áprilisban nem várja izguljunk együtt?

Figyelt kérdés
Én 15
2018. ápr. 3. 08:46
 141/174 Yumi32 ***** válasza:

V:Nagyon sajnálom! :( De az optimizmus az jó! ;)


A38:Valóban benéztem. :)


102:Pedig ez nagyon babónak hangzik! ;) Tessék tesztet csinálni!Mióta is késik?


C90:Jajj nagyon aranyos vagy! Természetesen írok, ez nem is kérdés! ;)


Vigyázzatok magatokra! Sok puszi :*

2018. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/174 Yumi32 ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok! Ahogy megígértem, jelentkezem az infókkal!

Babónk 5,6mm 6+4 hetes. Minden rendben, kicsi szíve is pulzál! 😍 El nem tudom mondani mennyire boldog vagyok! Apuka kiugrott a bőréből! ❤️

2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/174 anonim ***** válasza:

Yumi: Gratulálok. Nagyon boldog Babavárást nektek. Olyan jó ezt olvasni. Annyira drukkoltam. Apika nagyon édes lehetett :)Azért a májusi csopiba, vagy ide írhatnál majd közbe-közbe.


C90

2018. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/174 anonim ***** válasza:

Drága Yumi! ❤️

Sok szeretettel gratulálok! :) Nagy öröm egy kisbaba! ❤️❤️❤️

45 napja késik. :) A hétvégén igyekszem tesztelni, már a párom is rágja a fülemet. Én azért félek. Félek attól, hogy valami más miatt van. :( :( Az nagyon nem lenne jó.

2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/174 anonim ***** válasza:
102-es voltam! :)
2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/174 anonim ***** válasza:

Yumi, gratulálok! Vigyázz mgatokra! Azért majd számolj be, hogy mizujs a későbbiekben is :) 102-es, reméljük, babát vársz, majd írj,ha teszteltél.

Nekem még mindig nem jött meg, de már barnázgatok, meg mensi előtti tüneteim is alakulnak, a terhes tünetek meg múlnak, már a hátam sem fáj, meg pisilni sem kell sűrűn. Pont mondtam a férjemnek,hogy miéyen fura, hogy eddig ezeket a tüneteket vártuk, most meg azt kell várnunk, hogy múljanak. De minden okkal történik, és ez csak közelebb hozott minket. :)

V

2018. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/174 Yumi32 ***** válasza:

Köszönöm szépen csajok! Egyértelmű h írok és kíváncsi vagyok h ti h haladtok a babprojekttel! Ez nem is kérdés! :)

C90 nagyon aranyos vagy!

V: Hajrá azzal a tesztel! Már nagyon kíváncsi vagyok/vagyunk!

V:Úgy örülök h ennyire optimista vagy! Irigyellek, nekem nem ment anno!


Nagyon drukkolok nektek! Olyan jó lenne már azt olvasni h mindannyian babát várunk! Szerintem legalább annyira szeretném h összejön jön nektek mint amennyire ti! Drukkolok, és jelentkezzetek! ❤️😘

2018. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/174 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Néha nehéz, és el is pityeredek, de nem kesereghetünk örökké azon, amit nem tudunk megváltoztatni, mert megmérgezi az életünket :( most kezd megjönni,utána biztos még könnyebb lesz,mert túl leszünk rajta. Június végén meg megyünk nyaralni, hátha majd akkor sikerül. Csak olyan sok stressz ér munka közben, amit nem tudok kibekkelni, hogy nem lesz egyszerű. Inkább attól félek, hogy ha silerül, utána hogy óvjam meg magam a stressztől,h meg is maradjon a baba.

Többiek hogy vannak?

Puszi:V

2018. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/174 anonim ***** válasza:

Engem az erdekelne, hogy a kerdezo hogy van?! Kiirni egy kerdest, majd eltunni mint szurke szamar...ennek mi ertelme?

A38

2018. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/174 Yumi32 ***** válasza:

Kedves V!

Teljes mértékben igazad van, ezen bizony túl kell lépni,máskülönben megmérgez minden napot és pillanatot.(Az a kapcsolatom nekem ráment)

Én holnap kezdek új munkahyen.Gondolhatod.Igyekszem nyugtatni magam és nem stresszelni.

Azért vigyázz magadra és drukkolok! 😊😘

A38:Teljesen igazad van ezt én sem értem.

C90:Mi a helyzet? Jelentkezz!!! :)


Nálam minden ok, csak ez a mellfájdalom.... 😢 Hihetetlen mennyire brutális. Nagyon más tünetem nincs is, ha a székrekedést nem számolom és h kicsit alacsony a vérnyomásom Néha kis hányinger, és száguldó. De ennyi. :) Ha így marad, akkor nagyon fogok örülni.

2018. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!