Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkor az esélye a teherbe...

Bélabéla12 kérdése:

Mekkor az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmmel az elmúlt hetekben együtt voltunk, én kicsit ittam és nem védekeztem, de nem is élveztem el, az egész aktus 3-5 percig tarthatott, biztosan kihúztam előtte. A havija február végén jött meg utoljára kb, és mi olyan március 2-3. hetében lehettünk együtt. Sose késett neki eddig azt mondta, most viszont múlt héten meg kellett volna jönnie.


Nem szeretnék kérni kioktatást, tisztában vagyok a hülyeségemmel, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy így, mégis mekkora az esélye, hogy teherbe esett?



2018. ápr. 3. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
38,54796 % egész pontosan. De ha kell további tizedesjegyekre is kiszámolom, de ahhoz már szükségem lesz a vércsoportodra, az aznapi léghőmérsékleti átlagra is, valamint az elmúlt egy heti étrendedre, továbbá a spermiumaid számára, azok egyenkénti elnevezésével. De ha megelégszel egy közelítő számra: 50-50. Vagy igen, vagy nem.
2018. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esély 50%, VAGY terhes, VAGY nem.


Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz, csináljon egy tesztet és akkor megtudjátok.

2018. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne hetekkel később gondolkodj, hanem kerjetek 72 órás tabit ha részegen nekiesel szegénynek. Bár ez neki is eszébe juthatott volna
2018. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
50%. Szóval teszteljen egyet!
2018. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj..ez a "mennyi lehet az esélye..?"


Nem mindegy??Lényeg,hogy van rá esély,mert védekezés nélkül dugtatok.

Nem kérdezgetni kell,hanem tesztelni egyet,tudod..úgy mint a felnőtteknél szokás.


De jó hír,hogy barátnőd is épp olyan IQ-fighter mint te,ha engedte ezt az egészet,szó nélkül.

2018. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!